1. bakın efendiler, benim gibi 17 yaşındaki bir ergen belki de buraya yorum yazması gereken son oluşumdur. lakin, her gün aralıksız yaptığım gibi sözlüğe girişimde, hoş olmayan şeyler çıktı.

  biraz araştırdığımda, bu youserımsı canlının bir youser'a * ''sosyal deney'' yaptığı gerekçesiyle yerden yere vurduğunu gördüm.

  o youser hiç değilse sosyal deney yaptığını itiraf edecek kadar dürüst. o açık sozlülüğü bir de o şahıstan görseydik, hepimizi mutlu ederdi. ama madem o itiraf etmiyor, ben gösteririm.

  haydi o şahısın ''sosyal deneylerine'' bakalım.

  1) first wave
  şair burada belli bir yaşın üzerindeki bayanlardaki durumu dikkat çekmek için ''deney yapıyor'', bakın! bakın ve gülün!

  2) second wave
  burada da ülkeyi bölmek isteyenlerin başına tırnak açıyor. sözlüğümüzde böyle aktif youserların olması ne güzel, öyle değil mi?

  3) final curtain
  daha, artık...

  şimdi diyeceksiniz ki, senin gibi bir çilli ergenin burada ne işi var. sayın youserlar, burası benim ilk sözlüğüm. sonunun meta veya imçi gibi olmasını istemiyorum. ne troller tarafından böyle bir müdahaleye muhtacız, ne de onlara benzemeye çalışanlara karşı...

  tanım: bir zamanlar kan kusturduğu platforma geri gelen trollümsü.

  edit:imla
  jedit*: laledir.
 2. çok dalga geçmememiz gerekir gülmeyin çocuğunuzda da çıkar. (*:allah korusun)
 3. cliff'in yazılarını silmesiyle beraber türeyen başka bir troll. cliff'in bir sosyal deneyi olabilir. belki de badboy'un yan hesabıdır. bilemeyiz...
 4. "jon sawyer isimli üyenin durumu lale olarak değiştirildi.
  ruhsuzkozmonot 06 ağu 2016 15:40"

  yahu bu platformda ben bile lale olmadım. ben!
  yuh yani.