1. gelişen dünyada kadınların onlarla aynı haklara sahip olduğunu yediremeyen zayıf erkek profili.
  bu tip erkekler her şeyi şiddetle halletmeye meyilli tiplerdir. cinsiyetçi küfür desen ,şiddet desen hep onlardadır. özgüvenleri sanıldığı kadar yoktur. zaten şiddete meyilli oluşları özgüven eksikliğinden kaynaklıdır. bu tip erkekler gücü yettiği herkese saldırır, gücü yetmediği insana ise kuzu olur. evinde kuzu oldukları söylenir öyle bir şey yoktur kuzu falan değildirler. ellerine masaya vururlarmışmış da... biz o masayı sizin başka bir yerinize geçirmeyelim. neyse kabalaşmaya lüzum yok. kaba olan erkek üstüne alınır. kibar erkeklere de tavsiyem uzak durun bu erkeklerden ,bunlar sizi anında satar.
 2. adamdır, dibidir. masayı göt*ünüze sokarım demek kibarlık oluyor heralde.
 3. kaba kadın kadar nefret ettiğim insan profili. emir cümlelerinden, kimle neyi nasıl konuşacağını bilemeyenlerden hiç hazzetmiyorum.
 4. kültürden kültüre kabalığın sınırlarının değiştiğidir. siz bi slav erkeğine denk gelin de anlayın bizim değerimizi.
  faded
 5. allah allah böyle cinsiyet belirterek açılan başlıklar hep ".... insanlar" şeklinde değişirdi bu neden kalmış?

  ---kaba insan---
  böyle insanların mümkünse allah belasını versin ya. ne var yani düzgün davranmakta? az biraz insanlık lütfen, teşekkürler :)
 6. kaba kadından birkaç kat daha beterdir.kadınların doğasında kabalık yoktur, kaba davranmaları için onları iyice insanlıktan çıkartacak şeyler yaşatmanız gerekir,ancak erkekler çok basit ve olağan durumlarda bile gereksiz kabalıklar gösterebildiği için kaba erkek > kaba kadın.