• izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (2.60)
kolpaçino 3. devre - şafak sezer
Yönetmenliğini ve senaristliğini Şafak Sezer'in üstlendiği, başrollerinde Şafak Sezer, Erkan Petekkaya, Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Volkan Başaran, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Burak Öncü'nün yer aldığı film Kolpaçino Bomba'nın devamında, 5-6 sene sonrasında geçecek. Özgür, Sabri’nin ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır ve oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte, oradan gelen para ile geçinmektedir. Bir tartışma esnasında ‘Başkan’ lakaplı mafya babasının adamlarından birinin telefonu Özgür’ün telefonuyla karışır. Özgür, kendi villasının kirasını beklerken zarfta yirmi adet bir milyon dolarlık banknot olduğunu farkeder ve paraların üstüne yatıp kaçış planları yapmaya başlar. Fakat Başkan, bunu Özgür ve arkadaşlarının yanına bırakmamaya kararlıdır.

Fragman
  1. ilk filmi efsaneydi. ikincisi de keza ona yaklaştı. lakin bu 3.seri bence çok zorlama olmuş. fragman hiç umut vermiyor. keşke tadında bıraksalardı.
  2. ilk iki filmi izlemedim ama bunca insanın ağzına dolandı ise ortalama üstüdür diye düşünüyorum. fragmanda tebessüm bile edemememin sebebi hiçbir karakteri tanımamam herhalde, yani inşallah öyledir. o kadar emek sonunda çöp çıkmış gibi duruyor. gerçi içerisinde şafak sezer var ... da neyse o konuya girmeyelim hiç.
    ctskl
  3. son zamanlar izlediğim en kötü ve amaçsız film. ilk iki filmi epey eğlenerek izlemiş biri olarak (tamam vurmayın) bu filmden gram zevk almadım. bu işlerden pek anlamam ama benim puanım 4, o da sabri abimizin hürmetine...
  4. korsan piyasasından izleyeceğim film. bu tarz filmlere para kazandırmak istemiyorum. semt abilerine özendiren mafyavari yapılara ayak olan film toplumsal olarak faydasızdır. ve ben bu gibi faydasız şeylere ön ayak olmak istemem.
  5. cok cok kotu film. ilk film ile kiyaslanamaz dahi. mimiklerim oynamadi bile. bu kadar vakit israfi olacagini beklemiyordum. 1. film gene iyi kotu bir sekilde gulduruyordu ama bunda o da yok. 3/10