1. şiddete göre oldukça zararsız, rahatlatıcı eylem. her futbol müsabakasının vazgeçilmezidir.
  baran
 2. şiddetin başlangıç eylemidir.
 3. fiziksel şiddetten bahsedersek başlangıç eylemi küfür değildir. hatta küfürün çoğu zaman fiziksel şiddeti engelliyici özelliği olduğunu düşünüyorum. tabii bunu karşı tarafın yüzüne değil de kendi kendine edilen küfür için söylüyorum. yoksa direkt karşı tarafa yüz yüze söylüyorsanız bu da psikolojik şiddete girer. mesela bana durmadan defalarca istemediğimi söylememe rağmen spam mesaj atan şirkete attıkları her mesajda sövüp hırsımı almasaydım muhtemelen gidip ilk gördüğüm mağazalarının camını çerçevesini indirirdim.
 4. gayet rahatlatıcı bir eylem. kesinlikle antipatik bulmuyorum. yanımda kötü söz söylemeyin diye bas bas bağırıp küfür duyunca trip atan susan kadındansa sinirlenince ana avrat sövenini tercih ederim daha sempatik ve samimidir.
  wtf
 5. üniversitede x dersinden kaç dikiş geçtim hatırlamıyorum. hatırlamak istemiyorum. başlıkla alakası şöyle; (x dersi➡uygulama bir ders)
  bu x dersinin her vizesinden 100 alıp finalde 40 ve üzeri alsam geçecekken, her seferinde 39la kaldım. üstelik kaç kez yaşadım bunu.
  ben hayatımda bunun üzerine daha agır küfür yemedim!
 6. bazen gülmekle eşdeğerdir.
 7. yararları da varmış efendim..

  küfretmenin tarihiyle birlikte bilmediğimiz yönü.. kaynak
 8. çoğu zaman rahatlatan eylem.
 9. bazen cok kullanmak istiyorum, dilimin ucuna kadar geliyor. ama ucu hep kadinlara dokundugu icin, bircok kufurun temeli kadinlar üzerinden oldugu icin kullanmiyorum. daha dogrusu kullanamiyorum. bir gun ciddi ciddi oturup salaktan daha kuvvetli ve o.ç gibi cinsiyetci olmayan küfür türetme çabam olmustu. tabi bu girisimim husranla sonuclandi. üretemedim.
 10. ruhun yelpazesidir.

  ama ağzından küfür düşmeyen insanlar aşırı itici geliyor. hele de sevgilileriyle koymalı moymalı küfürlü şakalaşan insanları görünce hayatı sorguluyorum. küfürle cilveleşme mi olur?hadi cilveleştin, iyi bir halt yemişssin gibi ekran görüntüsü alıp internette yaymak ne?