• okudum
    • okuyorum
    • okumak istiyorum
  • youreads puanı (0.00)
Yazar john verdon
kurt gölü - john verdon
gördüğünüz bir kabus, cinayet silahı olarak kullanılabilir mi?

ülkenin farklı yerlerinde yaşayan dört kişinin tek ortak noktası; aynı rüyayı gördüklerini ve bu rüyada kurt başlı bir hançerle öldürüldüklerini söylemiş olmalarıdır. dördü de bu ifadelerinden hemen sonra, bilekleri kesilmiş halde bulunur ve yanı başlarında hepsini ölüme götüren kurt başlı bir hançer duruyordur. onları intihara götüren bu kabuslar mıydı?

bir anda tüm dikkatler, ürkütücü atmosfere sahip kurt gölü diye bilinen yerde, hipnoz terapileri yapan psikolog richard hammond'a yönelir. her bir kurban ölmeden kısa bir süre önce hammond ile kurt gölü'nde hipnoz terapisi görmüştür.

kurt gölü'nün şeytani esrarengizliğinde en az onu tuzağa düşüren kar fırtınası kadar acımasız olan düşmanları, ne pahasına olursa olsun gurney'i gerçeklerden uzak tutmaya kararlıdırlar. duygusal açıdan kırılma noktasına gelen gurney, şimdiye kadarki en korkunç düşmanı ile kendini ölümcül bir oyunun içinde bulur.
(tanıtım bülteninden)
  1. john verdon'ınyayınlanıp türkçe'ye çevrilmiş son kitabı(*:bu satırları yazdığım sıradaki son kitabı tabii :)). kitap özetine bakınca önceki kitaplarla benzerlik de farklılık da sezmek heyecanlandırdı.

    not: işbu yazı yazarın diğer kitaplarını okumuş olan kişilere "bakın artık böyle de bir kitabı var." demek ve youserın kendisinin de "okuyacağı kitaplar" listesine kitabı ekleyebilmesi için yazılmıştır. kitap okunduğunda yeni bir yazıyla -tepelerin kocakarısının da gönlünü hoş edeyim (bkz: #172689) :)- daha detaylı bilgi verilecektir.