1. http://musicovery.com/

  her tarzdan her dönemden kafanıza göre istediğiniz türü seçebileceğiniz güzel uygulama. deneyin, karıştırın, herkese göre bir şeyler var.
  mesut
 2. uzun zaman önce kullanırdım. şimdi burada görünce birden sevindim nedense. insanların aynı beğenilere sahip olması mutlu ediyor. bi aklileştirme durumu olabilir.

  siteye gelince; harbiden çok sağlam bir arşivi var, kullanışlılığı da çok iyi. renkli karede tıklama yoluyla tarz seçebilmek, yavaşını hızlısını 16 cm karelik bir alanda yapmak güzel. basit işlevsel bir site. bir de seçtiğin tarzda yürümesi de iyi.

  fakat ben kullandığım dönemde şöyle bi sıkıntı vardı mesela bi listeye tıklıyosun ya da bir tarza bi noktadan sonra bitiyor nasıl oluyorsa. bağlanma dinleme sorunu falan yaşamıştım. ha birde kendi listene atamıyosun favorilediklerini bulamıyosun gibi sıkıntıları vardı.

  akşam eve gidince tekrar bi bakayım belki de giderilmiştir. sonuçta radyo tarzında dinlemek için ideal olsa da kendi playlistini oluşturmak çok önemli. bu eksik giderildiyse mükemmel diyebiliriz.
  abi
 3. mood seçimi görseli gördüğüm en başarılı kullanıcı arayüzü olabilir.
  god