1. sanırım ilk ve tek üyesi benim. üç gündür gündüz yazılan hemen hemen tüm entryleri okumaya çalıştım. bir genelleme yaparsam şu kitap böyle güzeldir o film şöyle güzeldir tarzında. herkes beğendiği ve sevdiği kitaplara ya da filmlere entry yazıyor sanırım. hiç mi boktan kitap okumadınız arkadaşım hiç mi boktan filmlere zaman ayırmadınız.

  gördüğünüz gibi sizi de beğenmiyorum. ekşi sözlük göçmenlerinin platformun seviyesini düşürmesine gıcığım. youreads yönetimini ise hiç beğenmedim. bir kitap hakkında başlık açıyorum tek entry var başlıkta. başlığı alıyor kitabın türkçe çevirisinin başlığına taşıyor. kitap özeti kısmına bir şey yazıyoruz onu alıyor idefix sitesindeki özeti koyuyor. o zaman yazarlara kitap özeti yaz demeyin arkadaşım. yazdığımız özeti beğenmeyecekseniz direkt siz oradan kes yapıştır yapın.

  işin özü beğenmiyorum hiçbirinizi.
 2. interstellar'ı bitiren ekşi sözlük hiçbir şeyi beğenmeme timinin yerini alabilecek mi diye merak ettiğim tim.
 3. ekşi sözlük'teki başlıkları youreads'e taşıma timi!
 4. çoğunlukla ekşi sözlükten transfer olan bu grup; vay şöyle yorum yaptınız buralar ekşiye dönecek, vay şöyle başlık açtınız burayı ekşiye çevirdiniz diye diye en sonunda dediklerini başaracak. zaman yolculuğu temalı filmlerdeki; elemanın geçmişe gidip durdurmak istediği olayı sonunda kendisinin yapması misali, bunlar da bu gidişle korktukları şeyi kendileri yaparak, her şeyin içine edecekler. bir susun oturun aşağıya da buraları da geldiğiniz yere benzetmeyin fularlı, çok bilmiş herifler.
 5. anlaşılması gereken asıl nokta bir sepetteki elmaları başka bir sepete taşırsan elma yine elma olarak kalır yeni sepetteki mandalinalara yazık olacak asıl...
 6. daha oluşmamış timdir. belki sen kötü yazmışındır, fazla beğenmişsindir. millet güzel güzel yazıyor kardeşim işte. site fular kokuyor anasını satim. ya da bana denk gelmemişler, kusura bakmayın.
 7. robdöşambr olmazsa olmazlarıdır. fularlılardan daha tehlikelidirler.
 8. 4.5 g'yi de beğenmemişlerdir.