1. 56 yaşındaki türk siyasetçi.

  bugünkü patlamadan sonraki açıklamalarıyla çok konuşulacak.
  mert
 2. akp için "harun olmaya geldiler, karun oldular!" deyip, sonrasında bakanlık vaadiyle akp'ye geçmiş, yeni türkiye'nin adam gibi adamı.
 3. süleyman soylu ile birlikte derin haset besledikleri partiye bir anda geçip pragmazimin doruklarında bir hayat yaşadıklarını belli eden, konuştuğunda ise sanki arka planda anlık seslendirme yapıldığını düşündüğüm kişiliktir. yukarıda da belirtildiği gibi adam gibi adamdır.
  lvssr
 4. bu adam gözümüzün içine bakıp siz gerizekalısınız diyor.
 5. az önce yaptığı açıklamada "teröre alışmayacağız, normal hayatımıza devam edeceğiz" sözlerini sarfeden kişi.

  alışmanın normal hayata devam ederek olduğunu birisi söylesin numan'a. zira teröre alışkın olunmadığında verilen tepkileri, alınan önlemleri paris terör olaylarını tekrar izleyerek görebilirler.
 6. akp hükümetinin sozcusu.
  istiklal caddesi saldırısı sonrası yaptığı açıklamada, milletimiz çok güzel sınav veriyor demiştir. ölmek bu kadar güzel olmamıştı, sağ olasın ak parti.
 7. benim için tüm söylediklerini yutup akp ye geçtiğinde bitmişti bugün yaptığı açıklamarla içindeki tüm insanlık kırıntılarını da kaybettiğini gösterdi.
 8. akp'ye söylediği onca sözü, yardımcılık uğruna yalayıp yutan kel. viteslerdeki r simgesinin bu şahsiyetten esinlenmiş olduğunu düşünüyorum.