1. - yapmayı düşündüğüm eylemdir. ders çalışmaktan çok sözlükte vakit geçirdiğim için böyle bir yöntemin mantıklı olacağı kanısına vardım. mutualist bir davranış gibi gözüküyor şimdilik. vizelerin başlamasına yakın bir zamanda yapmazsam eğer olumlu sonuçları neden olmasın? bu yöntemi kullanıp bölüm birincisi olmuş bir şekilde mezun olmak ise en büyük hedefim.
 2. yaptığım ve devam etmeyi planladığım eylem. buraya yazarken hata yapmamak için tekrar tekrar okuduğum, o konuda başka kaynaklar da araştırdığım için fark etmeden dünya üzerinde en nefret ettiğim şeylerden birini yapmış, ders çalışmış oluyorum üstelik zevk alarak ve kendimi faydalı hissederek. tavsiye ederim sevgili öğrenci dostlarım.(*:swh)
 3. yaparsam küfredebileceğiniz eylem. patronus büyüsü tadında bi şey çıkar ortaya. bu nedenle worde yazarak tekrar ediyorum ben.

  edit: psikoloji, tarih vs okuyorsanız yazın ama gelip burada karmaşık matematik işlemleriylr vs uğraşmayın lütfen.
 4. bir nevi okulda öğrendiğimi de yazıyorum, klinikte beslenmede tecrübeyle araştırmayla öğrendiklerimi de, hayatın çok içinden bir bölümde okumuş olmamdan dolayı çok abes kaçacağını veya çok göze batacağını sanmıyorum, (bazen güzel yorumlar da geliyor, teşekkürler)

  hepimiz bir ucundan tutup burayı daha iyiye taşımaya çalışıyoruz; herkes ucundan kıyısından başkalarına iyi etki edebilecek şeyler yazıyor. ve ben bu durumdan çok memnunum.

  matematik formüllerine evet pek sıcak bakamam ben de. ama geçen gün istanbul modern'de yazan formülün ne demek olduğunu burda öğrendim mesela, vapurla geçtikçe yanımdakilere de bu bilgiyi satmayı ihmal etmiyorum :) *
 5. bence hiçbir sakıncası yok! sen ders çalışırsın buraya yazarsın bir diğeri dikkatini çektiği için okur! mesela sen patates zehirlenmesi diye bir şey öğrendin biyoloji dersinde buraya yazarsın . insanlar sıradan bir gıda zehirlenmesinden bunun farkını öğrenir ve dikkat eder. gayet iyi bence!
  bu arada patates zehirlenmesi çok miktarda yeşil patates yediğiniz zaman gerçekleşir. patateslerin yeşilleri ve yeşil kısımları toksik madde barındırır çiğ ya da pişmiş tüketmeyin!
 6. harika bir fikirdir. ben de bir suredir egitim bilimlerini tekrar etme amacli bunu yapmayi dusunuyordum, iki taraf icin de kazancli bir durum; sozluk zenginlesecek, bizler de tekrar etmis olacagiz. win-win olayi yani...