1. yetenekli aktör.

  sinema, tiyatro ve dizilerde rol alan olgun şimşek, yazı tura, tersine dünya ve karışık pizza gibi efsane filmler, yedi numara ve beşik kertmesi gibi efsane dizilerde ve bir demet tiyatroda yer almıştır. bunların dışında bir dönem yayınlanan ibo show isimli programda skeçlerde oynamıştır.

  oyunculuğunun yanında güzel sesiyle hem oynadığı film ve dizilerde hem de katıldığı programlarda türkü söylemesi e ayrı bir mest etmektedir.

  velhâsıl kelam güzel insandır. yalan dünya gibi basit işlerde değil daha kaliteli ve kendisine yakışır işlerde görmek isteriz yeteneğini.
 2. bir demet tiyatro'nun kudret'i.

  almanya'dan hiç dönmeyen babasının geleceğine ve gelirken de ona gocuk getireceğine yürekten inanırdı. aynı anda hem duygulandırır hem de kahkaha attırırdı. beyaz gelincik isimli dizideki psikopat tiplemesi ile de şaşırtmıştır. her tiplemeyi ustalıkla bizlere sunmuştur.
 3. yedi numara'da oynamışlığı vardır
 4. erdal tosunun evi önünde ağlarken burnuna kamera dayayan edepsiz medyaya bile dili dolanarak cevap vermeye uğraşan zarif adam. sağlam bir küfürü hakediyorlardı oysa.
 5. şener şenin veliahtı. adamın dibi usta tiyatrocu ve oyuncudur.
 6. güzel insandır, iyi oyuncudur.

  lakin günümüz tv dünyasında jönlük para etmektedir. bundan sebep hakettiği konumu bulamamaktadır.
  yalan
 7. en kabiliyetli tiyatroculardandır.
  kalba