• okudum
  • okuyorum
  • okumak istiyorum
 • youreads puanı (5.67)
Yazar sanaya roman
ruhsal büyüme - sanaya roman
bilge bir ruhsal rehber olan orin'in sundugu bu ögreti, binlerce insanin ruhsal gelisimini hizlandirmasina, hayatini daha buyuk sevinc, uyum, huzur ve sevgiyle yasamasina yardimci olmustur.
ruhsal büyüme, günlük hayatinizda nasil yüksek benliginiz haline geleceginizi, daha yüksek amacinizla ilgili bir vizyonu nasil yaratacaginizi ve istediginiz seyi hizla ve kolaylikla nasil tezahür ettirebileceginizi acikliyor. yine bu kitapta, sifa ve gelisim için isikla çalismayi, güçlü bir yaraticilik yetenegi için evrensel zihin'le birlesmeyi ve daha yüce amacinizi gerçeklestirmek için yüksek irade ile baglanti kurmayi da ögreneceksiniz.
ruhsal büyüme size illüzyon perdelerini kaldirmaniz, gerçegi görmeniz, zamani genisletip daraltmaniz, titresiminizi yükseltmeniz, daha yüksek bilinç düzeylerine ulasmaniz, kalbinizi açmaniz ve kendinizi yeni, daha sevecen bir gözle görmeniz için de gereçler veriyor.
ruhsal büyüme size, bagsizlik, iradenin dogru kullanimi baskalarinin enerjileri karsisinda geçirgen olma, yüksek benliginiz olarak iletisimde bulunma becerilerini kullanmak suretiyle baskalari ile daha doyum verici iliskiler kurmayi ve bir isik kaynagi olarak, dünya hizmeti yoluyla gelismeyi ögretiyor.
bu kitap, kim oldugunuz, neden burada bulundugunuz, buraya ne yapmaya geldiginiz hakkinda çok sey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adimi sunmaktadir.
siz de su anda dünya'ya gelmekte olan daha yüksek enerjilerle uyum içine girebilir ve düslediginiz en iyi hayati yaratmak için onlari kullanabilirsiniz.
 1. yüksek enerjiye ve bir'liğe inanan herkes için bir başucu kitabı. hayatınızda sahip olmak istediğiniz şeyleri evrensel zihin ile bağlantı kurarak gerçekleştirebildiğinizi gördükçe kendinize ve yaşamın güzelliğine olan inancınız artarak çoğalıyor. her şey sizin için aslında. ve siz kitabın her satırında bunu daha çok fark ediyorsunuz. yüksek benliğiniz ile bütünleştikçe bilinç düzeyiniz artıyor ve ne zaman ne yapmanız gerektiğini içten gelen bir bilgelikle biliyorsunuz. hepimiz bir'iz aslında. güzel bir yaşam oluşturmak için geldik buraya, herkesin farklı görevleri ve amaçları var. ortak nokta ise kolektif bilinç. bu bilinç yeryüzünde yayıldıkça her şey daha ışık dolu bir form haline geliyor.

  evrenin ve size verdiklerinin sınırı yok. çünkü siz de evrensiniz. onun bir parçasını oluşturuyorsunuz. evrenden ayrı, başka bir madde değilsiniz. bunu anladığınız zaman her şey mükemmel bir ışık ve uyum halini alıyor.

  şiddetle tavsiye ediyorum. okuyun. okutun. hepimizin güzelliği için.

  "ışığa uyanışınıza."
  -orin