• youreads puanı (3.25)
 1. "fail" videosu izledikten sonra bir yerlerden atlamaya, sağa sola çarpmaya çalışmak gibi anlamsız geliyor bana bunu kendi kedilerinin üzerinde deneyen insanlar.
  merc
 2. hayvan davranışı bilimcisi jill goldman denen lavuğun * halt ettiğini düşünüyorum. kediler ürkek hayvanlardır diye korkularına gülmemek gerektiği sonucunu neresinden çıkardığını bilmiyorum ama bildiğim bir şey varsa, kediler çok sevimli yaratıklardır ve stres atmada belki de en mübah yolu gösterenlerdir.
  http://onedio.com/haber/kedilerin-tovbe-bismillah-o-ne-be-dedigi-17-essiz-an-626334?utm_source=onediocom&utm_campaign=Kedilerin+%27T%C3%B6vbe+Bismillah+O+Ne+Be%21%3F%27+Dedi%C4%9Fi+17+E%C5%9Fsiz+An&utm_medium=tweet
 3. kim bilir, belki bir gün içimizden birinin kalbini durduracak derecedeki korkusu, bizler için çok sevimli görünebilir... ve o gün geldiğinde biz de birine lavuk diyebilecek engin görüşlere sahip olabiliriz...
 4. babam merak etmiş bizimki ne tepki verecek diye, denemiş benden habersiz. kızdım haliyle ama bizim eşkıya prim verir mi?

  tepkisi

  son baklava dilimini yedim diye kabarık kuyruğu ve kamburuyla üzerime atlamışlığı var, şaşırtmadı tabii.
  merc