1. pek sevmediğim grup. fakat wind of change şarkısını az söylemedim zamanında. sözleri benim için pek anlamlı değil lakin girişteki clean gitar çok vurucu kanımca.
 2. sevdiğim fakat paragöz bulduğum gruptur
  birkaç yıla bir son turnelerine çıkmaları efsanedir
  istanbul a gelmişken muhakkak bir de izmir yaparlar
  ankara ya ısrarla uğramadılar
 3. efsane gruptur. pek çok orkestra ile konser vermiştir. özellikle berlin filarmoni orkestrası ile verdiği konser harikadır.
  dreng
 4. still loving you parçalarını her dinlediğimde transın ötesinde bir platforma geçtiğim grup.
 5. zamanının efsane gruplarından. ayrıca vodafone freezone yarışmasında bir grup tarafindan canlandırılan rock you like a hurricane şarkısı vokal tarafından katledilmiştir.öyleki grup bu performansı dinlese el ele tutuşup boğaz köprüsünden atlarlardı.
  hiciv
 6. izmir konserine gittim. bilette konser saati 22:00 yazıyordu ve adamlar tam 22:00'de konsere başladılar. saygı duydum, bizim yeni yetme popçulara duyrulur. rock you like hurricane ile start verdiler ve tüylerim diken diken oldu. ölmeden önce dünya gözüyle izlemiş oldum, bucket list'e bir çentik atabildim.
  scorpions sevdam ne still loving you ne de wind of change ile başladı. beni kendilerine hayran bırakan şarkı send me an angel olmuştur.
 7. orkestra çalışmaları başarılı , still loving you şarkısı efsanedir.
 8. yıllardır scorpions dinlerim. böylesini daha önce dinlemedim en en en iyisi bence. bunca zamandır sensiz nasıl yaşadım been (bkz: born the touch your feelings)