1. 2016 yılı itibariyle galatasaray futbol takımı oyuncusu.

  semazen diyenler de oldu.
 2. bir alex değildir...
 3. geçenlerde bu elemanın paralı köpeklerinden biri, formayı attığı olayı aklamaya çalıştı. neymiş, tugay da kaptanlık yapmış galatasaray'da da ondan beni anlar diye formayı ona verdim. neymiş, o forma ustümdeyken hakaret edilsin istemedim. neymiş sosyal medya kullanmadığı için bu kadar ustüne geliniyor ve kendini aklayamiyormus. yoksa çok hakliymis. ustüne bir de muslera'nin dost meclisinde selçuk'u ove ove bitiremediği yazılmış.

  paralı köpekleri de onu savunmaya yetmeyince kendisi çıktı meydana, kullanmaya başladı sosyal medyayı. ulan bu adamı savunan herkes adamın futbolu haricinde her bir halti konuşuyor.

  mıymıntı duran ama çok sinsi ve şerefsiz birisi. hangi bir şerefsizligini anlatayım ki burada şimdi. sayfalar dolar yazmaya kalksam. oyunu rezalet kere rezalet. ilk sezonda dahil buna. ilk sezonda takım acayip tempoluydu da siritmadi. iki frikik gölüne gotunu başını dağıtan şu taraftara reva bunlar gerçi.

  yok mevkisi değişti, yok mutsuz, yok siz onu bir de sahadan izleyin, yok aslında çok iyi, yok aslında iyi oynuyor ama siz anlamıyorsunuz, yok eski günlerine döndü, yok artık ebesinin...

  ulan bu adam kadrajdan çıkıyor yan pas verdikten sonra be. cehennemin dibine doğru koşuyor. toptan kaçıyor deli gibi. maça düz koşu yapmaya çıkıyor. hep yalan dolan. pasları bile ikinarak veriyor. deli gibi beğendiniz ilk sezonunda bile stoperle bek arasında durup pas alışverişi yapıyor, istatistik kasıyodu. koşuları da öyle, alayı istatistik kasma. dostlar bizi piyasada görsün hesabı. oyun sağ taraftan kuruluyorsa solda bekliyor ki tıp ona atıldığında ters kanattaki beke atsin. bu mu lan oyun kurma? takım kendini parçalıyor top çıkarmak için ama oyun kurucu dediğin eleman ters kanattaki bekleyip izliyor. bir de trafik polisi gibi pas atılacak yerleri gösteriyor. ağa bu adamın kafasında bir şey var, o da diğer herkes edilgen ve onun kafasındaki gibi koşular yapsın ki o da kafasındakni yapsın. hiç bir sporu yapma musait değil fiziği. gotuyle faul almaktan başka bir marifeti yok. yahu sneijder onun yerine geçti diyorsunuz da, sneijder bile o fizikle ortada oynayamiyor, sola kayıyor. bu mal ne halt yiyecek orada. gotuyle bi faul alır, iki faul alır ama üçüncüsünde o gotü saha ortasında skerler.

  bu eleman takımın ekonomik olarak batmasına da, yabancı kuraliyla birlikte sebep oldu. sneijder geldiği zaman, en az 10 maç doğru düzgün pas verdirtmedi. ki takıma uyum sağlayamasin diye. sonra da yönetime gittiler kankasiyla ve bu mu aldığınız adam, vız de onun kadar oynuyoruz, bizim de maaşları duzeltin deyip voleyi vurdu işte. sonra da diğer oyuncular, ama bunda haklı olarak, selçuk la burak kazması bu maaşı alıyorsa biz de zam isteriz deyip haklarını aldılar işte.

  bu elemanın duran topları da ruhsuz bak. hocasının tavsiyesine göre bir futbol anlayışı şekille n miş kafasında. tavsiye şu: direğe nişan al, gol olursa kahraman olursun, dışarı giderse de kimse sana bir şey demez.

  bizi avrupa şampiyonasina goturen duran top golünü de bu kafayla attı. haddinden fazla rahatti. oldukça çıkarcı bi şekilde o topun başına geldi. gol olursa kahraman olacam, olmazsa da zaten kimse bir şey demez dedi kafasında. ki kimse şey demeyecekti.

  ruhsuz, çıkarcı, sinsi, aşağılık ve sporla zerre alakası olmamasına rağmen spordan tobla para kaldıran insan müsveddesi.