1. bir kulaklık markası.

  3-3,5 sene dayanan eski mx 375'im bozulunca bir cx300-ii precision, bir de mx 375 west siparişi verdim internetten. gerçi bendeki de mx 375 mi onu da bilmiyorum. şekli, şemali en çok benzeyen oydu. memnundum ben ondan. bir de yüzde 30 indirimli olduğunu görünce daha kaliteli bir kulaklık denemek amaçlı cx 300-ii aldım.

  denedikten, biraz kullandıktan sonra editlerim.

  edit1: her 2 kulaklığı aynı şarkılarda daha önce ki sennheiser kulaklığımı ve apple'ın standart kulaklıklarını kullandığım cihazda art arda denedim.

  benim bir önceki kulaklığım mx 375 west değildi sanırım. yeni gelenin sesi bariz daha iyi. çok ciddi fark var arada. ses çok daha doyurucu ve güçlü. bütün müzik aletleri tek tek çok iyi bir kalitede duyuluyor.

  cx300-ii precision'daysa ses çok tiz. satın almadan önce de bu tip yorumları okumuştum ama bu durumun çok rahatsız edici olmayacağını düşünmüştüm. bu haliyle hangi tür müzik için tercih edilebileceğine dair bir fikrim yok. sağır olmazsam zaman içinde alışırım sanırım ama benim alışkın olduğum bir ses değil bu. bir de bir equalizerla deneyeceğim. bu tip programlarla kullananlar memnun olduklarını yazmışlar yorumlarnda.

  mx 375 west'i 60, cx 300-ii precision'ı indirimli fiyatıyla 150 tl ye aldım. fiyat farkı da göz önüne alınırsa mx 375 west daha mantıklı.
 2. aynı zamanda mikrofon da üretiyor. son zamanlarda fırlayan markalardan fakat muhteşem performans elde edebiliyorsunuz. varsın verin 90 lira bir kulaklığa, bas gitarı yanımdaymış gibi duyuyorum vallahi.
 3. her türlü ses sisteminde uzman bir markadır. uzun süredir shotgun mikrofonunu kullanıyorum. radyo/tv her türlü broadcasting işiyle uğraşanlar bu şirketin cihazlarına aşinadır. oldukça pahalı ekipmanlar olduğundan bahsetmeye gerek yok sanırım.

  başlık sahibini şiddetle girdisini yeniden düzenlemeye davet ediyorum. "bir kulaklık markası" ne demektir yahu?
 4. kulaklıkta tek geçilecek markadır; alınız, aldırınız...
 5. youreads'te açık reklamı yapılan firma. alacakların şu sayfaları incelemesi faydalı olur.

  mağdur edilen kişiler