1. smule, ios ve android için üretilmiş bir karaoke uygulaması. sosyal medya gibi bir hesap açılıp, altyapısı hazır şarkılara tek başına, düet ve hatta koro şeklinde söylenebiliyor. bir başkasının kendi duvarında yayımladığı örneğin a bölümünü söylediği şarkının b bölümünü söylemek için katılabiliyorsunuz. görüntülü/görüntüsüz söyleme seçenekleri var, söylediğiniz şarkı hakkındaki yorum ve beğenileri de görebiliyorsunuz.

    telefonun kulaklığının mikrofonuyla farklı seçenekler ile mikrofonik ses, neredeyse stüdyo kaydı benzeri kayıt oluşturuluyor. özellikle profesyonel olmayan şarkı söylemeyi seven kişiler için muazzam bir uygulama. çok fazla amatör olduğundan çekince de kalmıyor. baya eksiği olmasına rağmen epey de türkçe şarkı altyapısı var.
  2. sanırım ben beceriksizim. telefonuma da yükledim ama bir türlü beceremedim bu karaoke denen şeyi.. ben gibi beceriksizler için, bilal' e anlatır gibi anlatacak açıklayıcı >>> oklar mı olsa; yoksa var da ben mi göremedim bilmiyorum.
  3. mükemmel bi uygulama ya. cidden mükemmel. sesimin iyi olmadığını biliyorum, ama oradaki çoğu kişinin sesi de iyi değil.

    zaten sese önem verenin olduğunu pek sanmıyorum, sonuçta uygulamaya kimse ben şarkıcıyım diye girmiyor. şarkı söylemeyi seven söylüyor, baya baya eğleniyorum.
  4. bu uygulamanin kisa vadede neye donusecegi cok belli. karaoke yapalim diye girdiginiz uygulamada penisini cikarip kameraya dogru sallayan pakistanli ve hindistanli dayilar gormeniz yakindir.