• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.43)
the night manager
john le carré'nin aynı adlı kitabından uyarlanan dizi, lüks bir otelde çalışmaya başlayan jonathan pine isimli bir ingiliz askerini odağına alıyor. otelde jonathan’ın yolu sophie adında arap asıllı bir fransız ile kesişir ve kız ona karaborsa silah tüccarı richard onslow roper hakkında bazı bilgiler verir. jonathan bu bilgileri ingiliz istihbaratına paylaştıktan kısa bir süre sonra sophie ölü bulunur. genç adam gizli servise katılmaya ve intikam almaya karar verecektir. beyazperde
 1. ilk bölümüyle gönlümü kazanmış dizidir. tom hiddleston'ın döktürüyor bence. biraz biriktirip öyle izlemeyi düşünüyorum, heyecanlı ve merak uyandırıcı gidecek gibi görünüyor.

  açıklamaya yazmayı unutmuşum 6 bölümlük mini dizidir kendisi.
 2. bu aralar izleyecek dizi arayışında olanlara şiddetle önerdiğim 6 bölümlük mini seri. hak ettiği ilgiyi görmediğini düşünüyorum. hugh laurie'yi ne kadar özlediğimi fark etmekle birlikte diğer oyuncuların da hakkını yememek lazım, her bir oyuncu çok başarılı.
 3. ilk 2 bölümüne sabrederseniz sonrası inanılmaz hızlı akıyor ve bir bölümü de istanbulda geçiyor. ancak anlıyorsunuz ki dizide istanbul ve türkiye hakkında anlatılanların fazlası var eksiği yok.

  !---- spoiler ----!

  hayrdarpaşa garından silahlar yükleniyor, hooop suriyeye. hiç bir savcı, jandarma falan da durdurmuyor.

  !---- spoiler ----!

  izleyecek dizi arayanlara morfin gibi gelecek.
  reax