1. yurtdışından gelen ile türkiye de satılanların arasında uçurum olan piramit şekilli mükemmel çikolata.
 2. bim'de kasanın yanındaki 1 liralık küçük paketleriyle beni önce kendine bağımlı yapan, sonradan birden bim'de ortadan kaybolan isviçre menşeili çikolatadır. dişlere yapışan bal-badem içeriğiyle tadına dişinizden emikleyerek saatlerce maruz kalabilirsiniz. videoda 01:45'te ideal yeme şekli anlatılmaktadır. adını her duyduğumda cem yılmaz'ın şu videosu aklıma gelir.
 3. kalitedir. yiyenler yemeyenlere ikram etsin lütfen.
  psk34
 4. zamanında büyük indirime uğraması ile ailecek yaklaşık 30 kilo almış olduğumuz çikolata. mükemmel gelen tadı bir süre sonra sıktığından hediye olarak dağıtmaya başlamıştım.
 5. bir ara millet bunu yedim diye hava atardı, öyle mükemmel gözüken bir şeydi herkesin gözünde. sonra bim'de satıldı ve overratedın kralı olduğunu anladım.
 6. tadını çok beğeniyorum. favori çikolata markalarım arasındadır.
 7. yurtdışından getirilen bir relic idi zamanında.
  şimdi oyle olsa imei kaydını toblerone ambalajıyla yapabilirdiniz.
 8. fanları tarafından tenhada yakalanıp linç edilme ihtimaline rağmen cesurca "abartılmış bir balon" olduğunu söylemek istediğim çikolata markası.
  bey
 9. damak zevkime asla hitap etmeyen ve bana göre kötüden de öte bir tadı olan garip bir çikolata. damak varken neyleyim toblerone'u?
 10. ben küçükken pahalı olan, fakat şu an bana ucuz gelen, içinde bal-badem ve nuga(?)* olan*, tadı inadına güzel, her tatlı gibi yedikçe bağımlılık yapan çikolata markası.