1. hani baslikta bir mantik hatasi var belki ama hislerimi ifade edemedim desem yeri. boyledir. ne yanina aldigin mp3u acip dinlersin ne kitabi okursun acip. ne dua edersin. oyle caresizsindir. oyle kimsesizsindir. inip arabalarin onune kendini de atamazsin. gozlerin dolup sozlukte bu basligi acarsin anca.
  2. youreads'te gezinmek bir mutsuzluk göstergesi midir diye düşündürten başlıktır.
  3. iki youser'ın aynı otobüste denk gelme ihtimalini, bu iki kişinin farklı cinsiyetlerde olduğunu ve birbirlerinin ruh ikizi olduğunu düşünürsek o küçük yolculuğu umut dolu bir hayalle geçirebilir, hayali ne kadar uzatabilirsek yolculuğu o kadar çabuk bitirebiliriz.
  4. otobüste yol alırken bir şey yapmamak yerine gündem ile ilgili yahut genel kültür ile ilgili başlıklarda bilgi sahibi olmak benim için güzel aslında. başlığın ismi pek olmamış mı ne ?
  5. burada bişeyler okuyup, gülmek ya da bişeyler öğrenmek, iyi bi parçaya denk gelmek, izlemediğim bi film için yapılmış yorumu okumak vs yollarla mutsuzluğu bi nebze olsun azaltma isteğidir bence. buranın mutsuzluk giderici bir özelliği var ya da öyle olduğuna inanmışız bi şekilde. ben kendi hesabıma gayet mutlu oluyorum buralardayken
  6. kastedilenin "otobüste mutsuzken, youreads'de gezinmek" olduğunu düşündüğüm başlık.
  7. yalan
  8. neden hep okuyan insan mutsuz oluyor ? neden hep fikir okuyan,bilgi arayan insan mutsuz oluyor ? neden hep böyle yerleri okuyan insanlar mutsuzmuş gibi gösteriliyor ?
    ben binerim otobüse, açarım ekşiyi veyahut youreads'i gezinir, okur da dururum, ve hayatımdan da çok memnunum ve de mutluyum. mutsuzluktan ziyade, sizi mutlu edecek şeyin ne olduğunu düşünüp ona ulaşabilme kapasitemizi sorgulamamız çok daha doğru olur bence.