1. yoğun bir şekilde çalışırsın hafta içi. bazen mola verirsin kendi kendine. aklına eser yemek yerken. eskilderden (bkz: yedi numara) yı izlemek ister insan. açarsınız youtube'i 144 p de donmadan ama oyuncuları ayırt edemeden izlersiniz ama o da ne yine donmalar. ararsınız boşuna ama. sonra eve gelirsin o yorgunlukla dizi izlemek istersin açarsın dizibox u telefondaki imleç bir saat döner taki sen hipnoza girene kadar. hafta sonu saat 22.00 incorporated diye bir syfy dizisi var. ve ben bu lanet olasılar yuzunden izleyemiyorum.
  aylık faturam
  ev:70
  is yeri: 70
  faturalı hat:35
  allah belalarını tez vakitte verir diyor bir girdinin daha sonuna gelmiş oluyorum....
 2. hani derler ya adı çıkmış dokuza inmez sekize diye. bu söz tam olarak ttneti anlatıyor.

  ttnetin 8 mbit tarifeli bi paketini kullanıyorum. interneti aktif olarak kullanan 4 farklı cihaz var. kendi bilgisayarımda indirme yapıyorum. spotify da müzik dinliyorum. youtube da yeni keşfettiğim primitive technology kanalındaki videoları 720p izliyorum. ve bunların hepsini aylık kotam dolmasına rağmen yapabiliyorum.

  kimseyi suçlamıyorum ama günümüz insanları birilerini linç etmek istiyor. sürekli kötülemek, haksız olsalar bile eleştirmek istiyorlar. sanırım günümüzün sorunuda bu.
 3. 720p yi geç 480p candır dedik. 360p ye düştük, 244 p den aşagısı yok artık dedik 144p ye şukreder oldur.
  ohal internet yasakları resmen adamlar kendi lehine çevirdi.
  ayrica linc degil gelsenizde izleyebilebilseniz keske. bir saattir youreadsın başlık ikonu gidip geliyorki başlıkları gormem 1 dk şu an ........
 4. 3 dakikalık videonun 5 dakika da açılmasına neden olduğu zamanlarda süregelen 8 dakikada tüm istasyonlarının yetkililerinin bir taraflarına girmesi için saydırırım.