1. yoğun bir şekilde çalışırsın hafta içi. bazen mola verirsin kendi kendine. aklına eser yemek yerken. eskilderden (bkz: yedi numara) yı izlemek ister insan. açarsınız youtube'i 144 p de donmadan ama oyuncuları ayırt edemeden izlersiniz ama o da ne yine donmalar. ararsınız boşuna ama. sonra eve gelirsin o yorgunlukla dizi izlemek istersin açarsın dizibox u telefondaki imleç bir saat döner taki sen hipnoza girene kadar. hafta sonu saat 22.00 incorporated diye bir syfy dizisi var. ve ben bu lanet olasılar yuzunden izleyemiyorum.
  aylık faturam
  ev:70
  is yeri: 70
  faturalı hat:35
  allah belalarını tez vakitte verir diyor bir girdinin daha sonuna gelmiş oluyorum....
 2. hani derler ya adı çıkmış dokuza inmez sekize diye. bu söz tam olarak ttneti anlatıyor.

  ttnetin 8 mbit tarifeli bi paketini kullanıyorum. interneti aktif olarak kullanan 4 farklı cihaz var. kendi bilgisayarımda indirme yapıyorum. spotify da müzik dinliyorum. youtube da yeni keşfettiğim primitive technology kanalındaki videoları 720p izliyorum. ve bunların hepsini aylık kotam dolmasına rağmen yapabiliyorum.

  kimseyi suçlamıyorum ama günümüz insanları birilerini linç etmek istiyor. sürekli kötülemek, haksız olsalar bile eleştirmek istiyorlar. sanırım günümüzün sorunuda bu.
 3. 720p yi geç 480p candır dedik. 360p ye düştük, 244 p den aşagısı yok artık dedik 144p ye şukreder oldur.
  ohal internet yasakları resmen adamlar kendi lehine çevirdi.
  ayrica linc degil gelsenizde izleyebilebilseniz keske. bir saattir youreadsın başlık ikonu gidip geliyorki başlıkları gormem 1 dk şu an ........
 4. 3 dakikalık videonun 5 dakika da açılmasına neden olduğu zamanlarda süregelen 8 dakikada tüm istasyonlarının yetkililerinin bir taraflarına girmesi için saydırırım.
 5. su anda dunyanin dort bir yaninda (ki bakin bu dort bir yan icinde filipinler singapur falan gibi yerler dahil), sirketler 8 mbit interneti taban tarife olarak veriyorlar. yani diyelim ki bir sirkete aylik abone oldunuz, ama hizi yukseltmek icin ekstra bir talepte bulunmadiniz. aylik cuzi bir miktar vererek sinirsiz 8mbit tarifesi kullaniyorsunuz. amerika'da google bunu ucretsiz veriyor. evet, ucretsiz. bizse 60 tl veriyoruz.

  romanya'da 100mbit internet yaklasik 50 tl.
  amerika'da google'in internet tarifesiyle 1000mbit'e kadar cikabiliyorsunuz.
  japonyada 100mbit aylik 10 tl civari. ki zaten tokyo'nun her yerinde gsm sebekesi gibi ceken acik aglar var. ust limit ise yok, istediginiz kadar hayvani internet hizlarina sahip olabilirsiniz.

  kesintiler mi? o da ne? avrupada 2012 yili civarinda comcast'te 1 gunluk teknik ariza olmustu. insanlar interneti kullanirken lag yasadilar. 1 gun boyu surdu bu olay. sonuc? comcast o ay hicbir abonesinden para almadi.

  adil kullanim kotasi? anca kilise, okul gibi yerlerden insanlara bedava saglanan internete konuluyordur.

  biz mi? biz de japonyada ayni paraya 200mbit sinirsiz internet alabilecegimiz yerde akk'li 8mbit kullaniyoruz.

  ne devlet bir sey diyor ne bir girisimci cikip yahu bunlar pahali satiyor ben ucuza satayim da serbest piyasa isini yapsin diyor. cok sacma bir duzen.