1. diş beyazlatmanın en ucuz yoludur. günde üç kez tuz ruhunu ağzınıza alıp gargara yapın. yutmamaya gayret gösterin. dişlerinizle ilgili bir sorun kalmadığını göreceksiniz.
 2. sorun edecek bi ağzınızın kalmamasıyla sonuçlanacağı için diş ve diş eti problemleriniz son bulacaktır.
 3. trollük yapılmaya çalışılmış belki ama yanlış bir bilgi olmuş, doğrusu çamaşır suyudur. çamaşır suyunu kulak çubuğuna damlatıp, dişleri ovarlarmış eskiden ama tabi eskiden yani. bu arada hiç temizlik yapmadığınız da çok belli oluyor. o tuz ruhu değince eli bile paramparça eder ki günde 3 kere ağıza alınıp çalkalansın.


  not: diş beyazlığı ile ilgili bir sorununuz varsa dişlerinizi muz kabuğu ile silmek çok iyi gelir.
 4. şöyle şeyler yazmayın ciddiye alacaklar olur. midem kirlendi diye sıvı sabun, boğazına böcek kaçınca böcek zehri içenler var bu ülkede.
 5. bayağıdır küfretmiyordum da doğru dürüst bre sikik, burayı sadece ironiyi anlayan insanlar mı okuyor ?

  çocuklara öneriyorum lan ben burayı. bilgiye ulaşmanın alternatif yollarından birini severler belki diye. bir şeyler öğrenirler diye.
  yalandır arkadaşlar. yapmayın, canınızdan olursunuz.

  bi bok yerken sonuçlarını da düşünün ya. mantıklı karar için harekete geçmekten önce altı saniye düşünmek genel olarak yeterliyken bundan aciz insanlar var ya.

  şuraya yazdığını dişinde çürük oran veya sararma başlayan 8-9 yaşında bi çocuk okusa ve denese ne yapacaksın amına koyayım ? çok mu düşük bu ihtimal ? ülkede tuz ruhu ve çamaşır suyu içilmesinin neredeyse onda dokuzu yanlışlık - yalan bilgiden oluyor, üstüne burada bu sikin altına yatıyorsunuz.

  insan canının kıymetini bilmiyorsunuz.
  basit lan işte bu kadar. şuraya yazdığına birinin inanması kadar basit ölüm.

  daha basiti var, 7,65'in dört tanesi bir lira.

  peşin edit: "yhaa shen şimdi küfrettin çocuklar küfür okuycak :'( " kadrosuna da küfrederim.
  ilerde aynı şeyi yaşarsa o da küfretsin. nerede küfredeceğini bilsin.
  neyse.
  kuz