1. fenerbahçe'nin efsane kalecisidir. 81 doğumlu, 34 yaşındaki kaleci lider kişiliğiyle bilinir. reflekslerinden çok yer tutması öndedir. kondisyon sorunu yaşamazsa fenerbahçe'de 1 sezon daha oynayabilir.
 2. braga - fenerbahçe maçında fenerbahçe'nin yediği 3. ve 4. gollerde çok büyük hatası olan kaleci.

  ivan bebek'e dua etsin, sayesinde arada kaynadı.

  ikinci bir tolga zengin vakası olacaktı terbiyesiz olayım.
 3. milli takıma tekrar çağrılmaması gereken kaleci. dünkü maçta penaltı hariç bütün gollerde hatalıydı.
 4. euro 2016'da milli takımımızın kalesini koruması gereken kalecidir. bu turnuvaya tolga veya babacan ile gideceksek sonuncu çıkarız gruptan.
  mert
 5. euro 2016da sonuna kadar güvendiğim aynı zamanda fenerbahçenin kalesinde rol alan türk kalecimiz.
 6. normal sartlarda euro 2016 i birak bir daha milli takim yuzu goremeyecek kaleci. en kiritik mac takimi,arkadaslarini sat,gazetecileri tartaklat tehtit et.stadtan cik git rezillik cikmasin diye rica minnet geri getirsinler.sonra milli takim finallere gitmeye hak kazaninca beni de alin beni de alin.kusura bakma seni mahalle takiminda bile kimse almaz. bu is boyle..zaten takimi finallere goturen v.babacan ve digerlerine de haksizlik olur. he burasi turkiye farkli lobiler hesaplar buyuk abiler falan da var. yukaridan emir gelmedikce fatih terim de almaz seni gecmis olsun.
  simdi bu adam lakabi gibi hareket etmeyip olayin ertesi gunu cikip adam gibi ozur dilese. olayi kendi acisindan anlatip biraz empati kurdurmaya calissa. "macin stresi, bir anlik ofke " gibi kliseler dahi kullansa, en azindan pismanlik gibi bir ifade gosterse yine ehhh hadi der bizim insanimiz. prim mirim maddi hesaplar milli formanin uzerinde anlasilan..
 7. türkiye'nin bugünkü maçta oynasa yenen golü dışarı çelecek kadar yetenekli fakat kadroya alınmayan bir kalecidir.
  mert
 8. bugüne kadar tribünlerden kendisine cep telefonu, bozuk para, çakmak, kapı kolu, spor ayakkabı, bıçak, kaldırım taşı, tuğla, kale direği, rakı şişesi, limon sıkacağı ve küllük atılmış. eğer yanlış hatırlamıyorsam volkan'a atılan rakı şişesi küçük bir çocuğun başına isabet etmişti ve atan kişi bulunamamıştı.