• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (7.88)
warrior - gavin o'connor
savaşçı, 2011 yapımı abd dram filmidir. yönetmenliğini gavin o'connor'ın üstlendiği filmin başrollerinde tom hardy, joel edgerton, jennifer morrison ve nick nolte yer alır.
 1. müthiş bir dövüş filmi. tom hardy'nin ve joel edgerton'ın harika oyunculuğu, nick nolte'un fazla diyaloğu olmasa da karizmasıyla ve filmdeki dramla efsane olmuştur benim için bu film. son sahne neydi öyle be.. o sahnede çalan the national'ın about today şarkısı da en sevdiğim şarkılar arasına girmiştir.
 2. benim için efsane filmlerden biridir. özellikle oyunculuklar filmi başka bir noktaya taşımakta. filmin son sahnesindeki müziğe ve duyguya zaten diyebilecek pek bir şey yok:)
 3. hayatınızda izleyebileceğiniz en iyi dram - dövüş filmlerindendir. hatta başa oynayabilir.

  rocky, fighter, cinderella man ve daha nice güzel filmi beğenmiş bir kimsenin bu filmi beğenmemesinin imkanı olmayacağını düşünüyorum..

  tom hardy mi?

  ben erkek halimle aşığım lan o adama kızlar n'apsın.*
 4. tom hardy dışında bi cazibesi olmayan film.
 5. çok sürükleyici film. tom hardy yi yan karakter olarak oynadığı filmlerden beri takip ederim. bu filmle birlikte artık önemli rollerde oynadığını görmek hoşuma gitti. ama beni en çok etkileyen fizik öğretmeni joel edgerton un öğrencilerinin onu desteklemek için salona geldiği sahneydi. kendimi ve öğrencilerimi o durumda düşünerek hayal alemine daldım :)
 6. herhangi bir dovus sporu izleyicisi olmamama (oha, kelimeye bak) ragmen epey begendigim film. nasil oluyor demeyin, hikayesi hem derin hem yuzeysel; ama derin kismi oldukca cekici... bi de kardesimle beraber izledim ki boyle sonlara dogru bi gozum doldu, itiraf edeyim...

  !---- spoiler ----!

  yalniz yari final eslesmelerini brendan-mad dog, tommy-koba seklinde degistirseler muhtesem olurdu bence... hatta mad dog yerine soyle daha tassakli biri olaydi...

  !---- spoiler ----!