1. faydalı olabilecek başlık. takipteyim
 2. güzel bir düşünce. yerimizi alalım.
 3. son derece faydalı olabilecek uygulama. ilk kurşunu ben sıkmak istiyorum. youserler olarak enstitümüze katılmak isterseniz, koşulsuz olarak işe alınacaksınız. şimdiden hayırlı olsun. buyrun açıklıyorum:

  part time ya da full time iş arayan arkadaşlara iş öneriyoruz. bir enstitü kurduk. kurduğumuz bu enstitü saatler üzerine. çalışma mantığımız şöyle: istanbul'un belli başlı semtlerinde saatleri ayarlama işini üstlenecek bürolar kuracağız. böylece kimsenin "benim saatim iki dakika ileri, senin saatin yanlış üç dakika geri, gibi sorunları kalmayacak. olur ya işimizi büyütürsek belediyenin de desteği ile bir teftiş kurulu oluşturacağız. bu müfettişler halkın saatlerini kontrol edecek. şayet saati yanlış ayarlı olan birileri çıkarsa bu kişilere maddi cezalar vereceğiz. böylece hem bütçemiz genişleyecek hem de halkımızın saat odaklı sorunları ortadan kalkacak. aynı zamanda enstitümüze isim arıyoruz bu hususta görüşlerinize her daim açığız.
  her türlü iş başvurusu, görüş, şikayet ve önerileriniz için, bendenize şu mail'den ulaşabilirsiniz: hayriirdal@gmail.com.

  velinimetimiz, fikir babamız ve patronumuz halit beye ise şu adresten ulaşabilirsiniz: halitayarcı@gmail.com saygılar, sevgiler.
 4. sayın yazarlar, okulumda sinema klübü üyesiyim ve film çekmemiz gerekiyor ancak teknik açıdan sorunlar var, kamera yetersizliği gibi
  yardımcı olabilcek arkadaşlar mesaj atabilirse güzel olur
  şimdiden teşekkürler
 5. merhaba yazar arkadaşlarım. benim için yapabileceğinize inandığım küçük bir yardıma ihtiyacım var.
  fotoğraf bölümü öğrencisi olarak vakit bulamadığım için yapamadığım bir ödevim hakkında yardım istiyorum.
  ödevim yıldız pozlama yayınlamadığınız yıldız pozlamalar var ise ve yollamak isterseniz her şekilde kabul edebilirim. bu benim için çok yararlı olacaktır bana mesaj atıp yeşillendirmeniz yeterlidir. şimdiden çok teşekkür ederim.
  edit: resmen kimse tınlamadı
  edit*: çok ayıp yazdım bunu bir kenara istemiyorum artık.
 6. arkadaşlar merhaba. web siteleri hakkında 2-3 şey danışmak üzere bir web geliştirici / web tasarımcı (web sitesi yapma işinde bilgi sahibi olan herhangi birini) arıyorum. kendini fazla meşgul etmeden bir iki soru sormam gerekiyor, başka nereye yazsam bilemedim. internetten aratsam da doyurucu bir bilgiye ulaşılmıyor. şimdiden teşekkürler.
 7. https://www.youtube.com/watch?v=SXegK7H6pTU

  öhöm allah rızası için almak isteyen?

  doğum günü hediyem için oluur, efendime söyliyim bana sponsor olmak isteyenler için oluur, kendini affettirmek isteyen youserlar için oluur, sadece mutlu etmek için olurr, işte sadaka olur, çocuk sevindiricem adağı olanlar için oluurr... olur yani. kabul ederim her türlü.

  lan alsanıza nolur. herkes üç beş atsa toplarız bence. valla.
 8. istanbul'da önümüzdeki günlerde 1-2 gün kalacak yer lazım.
 9. elimde çok az kullanılmış ve hiç kullanılmamış 10.sınıf ve lys-ygs hazırlık geometri-matematik kitapları var. çöpe atmak istemiyorum, çevresinde varsa ihtiyacı olan ya da kardeşi olan bir youser'a gönderebilirim.
 10. hem kızıllandırdım hem de burdan yazayım. bir üstteki dayanışma isteğine cevap: becerebilir misin bilmem ancak teklifi bir an önce kabul et derim. bir günde çalışsan, senin youreads' e salça olmayacağın o bir gün bile güzel bir gün olacaktır.