1. evet listeyi ilk olarak ben öğrenci ve aylık 400 lira olan kazancımla açıyorum.
 2. öğrenci 670/haftalık. allah bereket versin.
 3. sozlukte maasli troll. 5000 maas arti debeye giren her entry icin 200 prim. sgk da yuksek maastan yatiyor. mis.
  stars
 4. vergi müfettiş yard. şu an 3824 lira, yeterliliği verince bir kaç ay sonra 5250 lira, turnelere çıkınca aylık 7.000'ni görür.
 5. işsiz - babası ne kadar harçlık verirse*
 6. günlük kazanç değişmekle beraber genelde dini bayramlarda ve cuma çıkışlarında ekstra prim alıyorum. zabıtaların el koydukları hariç aylık 10 bin kalıyor. allah bereket versin. allah seni sevdiğine pardon alışkanlık olmuş.
 7. intern dr. (öğrenci) maaş: 400 tl*
  ayda en az üç nöbet, izinsiz 8-16 mesai. (bazı günler çıkış 18:30 min.)

  ekimden, olmadı mayıstan itibaren gelir parametresinde geometrik bir artış beklenirken, kredi notunun aa+ seviyesinde açıklanması öngörülüyor.

  *tabi ki o parayla geçinmiyorum. kredi artı aile desteğiyle bir aile geçindirebilecek potansiyelim var(*:gülücük). ev benim, araba seneye, mesaj butonu yukarıda.

  (bkz: youreads'in suyunun çıkması)
  merc
 8. lan fakir doluymuş burası. işyeri hekimliğinden 13 bin lira. trt rafadan tayfa animasyon senaryosundan haftalık beş bin lira. on iki inekten süt ve beş yüz zeytin ağacı. ben kendimi sürünüyor sanıyordum.
 9. şuraya geyik yapanlar bir kenara cidden işini maaşını yazanı, burayı forum.memurlar'a çevireni anlamıyorum. ben mi? rakam belirtmiyorum ama buyum
 10. meslek: öğrenci

  kazanç: 0.01543 kps *

  işveren: baba

  işe yönelik beklentiler: oku baban gibi eşek olma *