1. evet listeyi ilk olarak ben öğrenci ve aylık 400 lira olan kazancımla açıyorum.
 2. vergi müfettiş yard. şu an 3824 lira, yeterliliği verince bir kaç ay sonra 5250 lira, turnelere çıkınca aylık 7.000'ni görür.
 3. işsiz - babası ne kadar harçlık verirse*
 4. günlük kazanç değişmekle beraber genelde dini bayramlarda ve cuma çıkışlarında ekstra prim alıyorum. zabıtaların el koydukları hariç aylık 10 bin kalıyor. allah bereket versin. allah seni sevdiğine pardon alışkanlık olmuş.
 5. intern dr. (öğrenci) maaş: 400 tl*
  ayda en az üç nöbet, izinsiz 8-16 mesai. (bazı günler çıkış 18:30 min.)

  ekimden, olmadı mayıstan itibaren gelir parametresinde geometrik bir artış beklenirken, kredi notunun aa+ seviyesinde açıklanması öngörülüyor.

  *tabi ki o parayla geçinmiyorum. kredi artı aile desteğiyle bir aile geçindirebilecek potansiyelim var(*:gülücük). ev benim, araba seneye, mesaj butonu yukarıda.

  (bkz: youreads'in suyunun çıkması)
  merc
 6. lan fakir doluymuş burası. işyeri hekimliğinden 13 bin lira. trt rafadan tayfa animasyon senaryosundan haftalık beş bin lira. on iki inekten süt ve beş yüz zeytin ağacı. ben kendimi sürünüyor sanıyordum.
 7. şuraya geyik yapanlar bir kenara cidden işini maaşını yazanı, burayı forum.memurlar'a çevireni anlamıyorum. ben mi? rakam belirtmiyorum ama buyum
 8. belit
 9. umumi tuvalet işletiyorum. çorlu süleymaniye camii altında. sıkışan gelsin. aylık kazanç belirtmek istemiyorum.
  35cc
 10. 2 gün öncesine kadar :
  bir yat kiralama firmasında concierge manager , 2.500 maaş + prim + komisyon

  bugün : işsiz. iş arıyor.
  çok mutsuzum youreads..