aniden gelen hisler ve istekler - youreads 1. iş arkadaşının ağzına kürekle vurma isteği.
  bir de üstüne inşaat mühendisiyseniz bu isteğin gerçekleşme ihtimalinin iyice yüksek olması.

  -ahmet ustam ordan bana bi kürek getir.
  +derhal şefum, hanci binada geri dolgu vardur, bobcat'e yardıma gideyrum öyleyse ben.
  - yok ustam oraya başka ekipleri kaydırdım ben, sen küreği getir yeter.

  5dk sonrası
  +buyrun şefum küreği getirdum. ne yapilacağidu?
  -sen bana bırak, selim şefin ağzına kürekle vurucam da biraz üzerine afiyet. sen 5 dakka sonra iş güvenlik müdürüyle gel hastaneye yetiştir selim şefi.
  + uyy şefum ne deeysun?
 2. karşımdakini pataklamak, kafasından tutup duvara sürtesim geliyor bazen insanları, çabuk da geçmiyor hani içimde sinir olarak kalıyor hep. şiddete sonuna kadar karşıyım ama hissediyosun işte engel olamıyorsun.
 3. koşma isteği. garip bence yani bi anda önümde bomboş bi alan gördüğümde deli gibi koşmak istiyorum. ki koşuyorum da. ama bi anda canım neden bunu istiyor bilmiyorum, çözemedim...
 4. duştan çıktıktan sonra saç kurutma makinesi ile göğüs kıllarımı kurutmak yerine omzuma düşen saçlarımı kurutabilmek.
 5. asiri akici bi sekilde almanca konusabilmek ve anlayabilmek. cok guzel bi film var anlayamiyom. keske kafama bi usb taksam ve zibirt diye konusabilsem ve anlayabilsem
 6. denize bir kaç dakika bakarsam atlama isteği doğuyor içimde. ki istanbuldayım atlanası bir deniz yok.
  bir de yüksekten biraz bakınca atlama isteği geliyor.
  bana ekseriyetle atlama isteği geliyor
  parov
 7. durup durup bir anda 'lan o şehirde olmak vardı.' diyorum. çünkü yıllardır istediğim bir şehir var ve ben sadece oturduğum yerden izliyorum. hiç sevmediğim bir yere tıkılmış kalmışım. nefes alamıyorum.

  o şehir için bu kez son şansım. ve ben her defasında ölüyorum.
 8. aniden gelen "her an ölebiliriz, bu neyin hırsı?" hissi, insanın tüm istek ve arzularını kenera bırakıp, düşünmeye yiten bir his. ne demiş şair "insan öleceğini bile bile nasıl yaşar ya çıldırır yada öleceğini unutur."
  ama yinede hayat, yaşamaya değer elbet!
 9. sadece benim başıma gelip gelmediğinden emin olamadığım durum. uzun bir duştan önce istersem dünyaları yemiş olayım, o duşu aldıktan sonra midemin içinde iki tane boz ayı bağırmaya başlıyor. kesinlikle sigara içtikten sonra gelen sıçma hissine rakip olabilir.
 10. isteklerinin peşinde koşan biri olarak saçlarıma ilk makine darbesi vurulduğunda pişman olacağımı düşünsem de sonradan bakınca fena durmadığını gördüm hatta yakıştırdım daha doğrusu ama neticede bu gibi sinsi isteklere karşı dikkatli olmak lazım.