barış özcan - youreads 1. türkiye'de böyle insanların olduğunu bilmek güzel. harika içerikler hazırlıyor ve harika bir sesi var. ben tatmin oldum.(bkz: swh)
 2. hakiki ve sahici kişisel eğitim namına youtubedaki en güzel şey olabilir. sanat, tasarım, teknoloji sacayağındaki en güzel fokurtu. beyaz t-shirtine, şeffaf gözlüğüne, jöleli yassı saçlarına gurban.

  her pazar videolarını bekliyorum bakalım bu defa nasıl bir aydınlanma, farkındalık yaratacak diye. hangi filmin hangi sahnesini ya da karesini malzeme edecek diye beklemekler...

  kaybedecek neyimiz var zincirlerimizden başka ki o zinciri kırmamaya çalışıyoruz artık senin sayende.
 3. 1 milyon kişiye ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyor şimdilerde. adamın hakkında yazılanlara baktım da ne kadar ağır eleştiriler var, tipiyle bile dalga geçmişler ki bence hem diksiyonu düzgün hem efendi biri; ilgili bir baba. ama insanlar kaliteyi geç keşfettiği gibi sahip olduklarını da korumayı bilmiyorlar.

  sitesine girdiğimde biyografisini okudum ve çalıştığı şirketler kısmında ağzım açık kaldı. adamın boş biri olmadığını her şekilde anlamak mümkün ki ciddi emek veriyor, videolarına. sistematik ve düzenli olduğunu da keşfetmek mümkün böylece. yeni tasarımlar yeni fikirler, insanları motive etme anlamında adıyla daha çok ön plana çıkacak gibi duruyor. sürekli bahsettiği ve youtube için hazırladığı kısa filmini de merak ediyorum doğrusu.

  bu arada benim gibi sonradan öğrenenler olabileceği gibi duymamış olanlar da vardır sanıyorum, eşi devletşah'ın da bir youtube kanalı var.