naber dergi - youreads 1. tespit ustası ve türk karikatürünün en başarılı temsilcilerinden umut sarıkaya'nın tek başına çıkardığı mizah dergisi. ilk sayısı mart ayında çıkmakla beraber dergi 3 ayda bir yayınlanacak. yazılarıyla, karikatürleriyle tam 52 sayfa umut sarıkaya. hayranları daha fazla ne isteyebilir ki? belki 3 ay bekletmemesini. olsun o üretsin biz bekleriz.
 2. yarın 3. sayısı çıkıyor. dopdolu 52 sayfa . karikatür sevdalılarına duyurulur.
  gamit
 3. birincisi sayısını kahkahalar eşliğinde büyük bir zevkle şıp diye bitirdiğim,umut sarıkaya'nın azmini ve yeteneğini takdir ettiren mizah dergisidir.
 4. her sayfası umut sarıkaya olan bir dergi mi? muhteşem bir olay gerçekten. 9. sayısını koşarak gidip alabilirsiniz. bir zamanların muhteşem karikatürleri geri dönmüş. ya da siz o zamanlara gitmiş gibi olabilirsiniz. her yerim tespit oldu
  abi
 5. ülkede basılan en içi dolu materyal. kitap, roman, dergi fark etmez en iyisi. çok akıllıca. çizimlerine zaten diyecek lafım yok ama klasikleri yorumladığı kısımlar şahane.
  sezgi
 6. ülkede basılmayan en güzel şeylerden biridir. umut sarıkaya'dan daha sopalık bir insan evladı da yoktur bu sebeple. rahat yıl oldu herhalde son dergiden bu yana.
 7. sayfalar arasından samimiyet akan umut sarıkaya dergisi. her sayfası ayrı beni benden alıyor. çok seviyoruz, öyle böyle değil.
  zizz
 8. giriş sayfasında editörün notundan sonra bir dünya klasiğinin umut sarıkaya tarafından yorumlandığı, rak müzik bölümü olan, arada düz yazı arada karikatür bulunan güzeller güzeli umut sarıkaya dergisidir. arada konuk karikatüristler de gelmektedir. en arka sayfasında sürekli "göd cebi" dergisinin müjdesi verilir.
  jimi
 9. bu cuma yeni sayısı çıkacak olan şahane dergi. altı ayda dergi mi çıkar leblebi gibi çıkarsalar dedirtiyor.
  sezgi
 10. umut sarıkaya'nın yıllardan beri planlayıp sonunda hayata geçirdiği projesi. dünya klasiklerini çizimleriyle bir nevi yeniden yorumladığı bölümler tadından yenmiyor. 3 ayda bir çıkmaktadır.