1. bağımlılık yapan görsel paylaşım sitesi!
  bu da benim pinterest sayfam efendim;
 2. dünya da neler var neler yokmuş diyorsanız kullanmanız gereken paylaşım sitesi. takım elbise modası ve tarzından tutun yeni keşfedilmiş yıldız sistemlerine saatlerden tutun en güzeli ve halka uygun olanı da dahil hangi yakanın hangi gözlüğün nasıl insana yakışabileceğine kadar takibe değer paylaşımların olduğu site.

  yemek, içecek, elbise uzay, teknoloji, güzel kadınlar vb. her konuda mühtehcen olmamak kaydıyla paylaşıma izin verir. ilk başta müstehcen paylaşım yaparsınız ama sonrasında siteden atılırsınız, deyim.

  bu da benim sayfam buyrun

  edit, zamanında kapatıp tekrar açmıştım haliyle takipçi sayısı ve paylaşım azaldı, pek de takip edemiyorum işler yoğunlaştı. siz benim gibi yapmayın.
 3. gördüğüm her şeye "yaaa bunu ben de yaparım" diyorum, sonra yapmıyorum. en azından güzel şeyler yapmanız için ilham veren sevilesi site.
 4. bir konuyla ilgili farklı fikirler,araştırmalar bulmak için girip konudan konuya atlamanıza sebep olacak site ve uygulaması..

  benim işime yüce google'dan daha çok yarıyor (bkz: swh)
 5. eskiden kendi panolarımızın yanında birde "beğendiklerimiz" bölümü vardı. bu kaldırıldı sanıyordum. dün fark ettim ki panolarım kısmının altında iki ayrı bölüm var. biri ekran görüntüsü aldıklarımız, diğeri ise beğenilerimiz. onlara gizlilik ayarı gelmiş. eğer gizlilik durumunu kaldırırsanız onlarda görünür olabiliyor. normal bir pano haline geliyor ve sanki son ekledikleriniz onlarmış gibi de bir hal alıyor. neyse yinede seviyorum ben pinteresti.
 6. yetenek testiyle mi üye yapılıyor bilmiyorum. bu kadar yetenekli insanı birarada buluşturan tel platform ve sosyal medya dediğimiz uygulamalar içinde en faydalısı, en sağlıklısı, en zararsızı. hayran hayran bakıyorum.