sabire meltem banko başlığının engellenmesi - youreads 1. adı geçen şahsın adının md5 ile hashlenmiş hali başlık açılmış, o bile silinmiştir.

  md5 hashi şöyle bir şeydir:

  9fbe9e92d241ec34967cac50b2a85781

  ilgili başlık

  edit: normalde adınına açılmış başlıkta kendi şahsına sarfetildiği kanıtlanmış yorumlar silinebilir, bunu anlarım. ama başlık şahsın adına açılmamış, içine yazılanlar da doğrudan şahsa yönelik olmasa bile sildirilebilmesi çok ilginç.

  benim kalkıp lelouch vi britannia başlığını sildirmemle eşdeğer...
 2. sanırım mahkeme kararıyla engellenmiş, sadece o başlıkta şu görüntüyle karşılaşıyorum ; ss
 3. bence başlık değil de kadın engellenmeli.
 4. duyduğuma göre sevimli cadı sabrina'nın horlamayla ilgili bir takıntısı yok. hatta gittiği cadı toplantılarında horlama olayını gülüp eğlenerek "ne var abi" kıvamında anlatıyor. reklamını yaptığı şey sosyal alemde yürüttüğü bu steril temizlik. başarı mı, bir yerde başarı. kendisi aranan bilişim hukukçusu olma yolunda.
 5. gayet yerinde duran başlıktır. youser(*:vagus) tarafından yanlışlıkla engellenmiş olsa gerek görmemek için.
 6. kim kadın devlet sırrı mı gerçekte var mı amacı ne? neden bu kadar gizleniyor bu kadın? neden hakkında başlık girilmiyor? illümunati oyunu mu? devlet sırrı mı? yoksa yoksa...acaba.... sabire meltem aslında...

  edit: siren sesi geldi evimi polis bastı şu an uydu internetiyle kaçtığın afrikada ücra bir adadan yazıyorum devamını getiremedim yorumun. bu meselenin peşini bırakın.
 7. ben şunu anlamıyorum işte. şimdi ben başlık açsam sabir meltem banko surdan mezun olmuş, sunu sunu yapmıstır desem o başlık silinecek mi? hangi gerekçe ile?