1. hacker gary mckinnon’ın varlığını keşfettiğini iddia ettiği amerika’nın donanma tarafından yürütülen gizli uzay programı. mckinnon’a göre, programda dünyalı olmayan subaylar da varmış. ayrıca her biri 2 amerikan futbolu sahası büyüklüğünde ve puro şeklinde 8 ana gemi, 43 de küçük keşif gemisi varmış. ancak keşif gemilerden biri, 1964 yılında sscb ve amerika’nın ortak mars üssü/kolonisine malzeme götürürken düşmüş. solar warden filosunda ayrıca araştırma gemileri, nakil gemileri ve hastane gemileri de varmış.

    solar warden programının büyük bir kısmını Amerikan gizli projelerine (black projects) hizmet veren müteahhitler oluşturuyormuş ama bazı parçalar ve sistemler kanada, İngiltere, italya, Avusturya, rusya ve avustralya’dan geliyormuş.

    mckinnon’ın hack’leyerek ele geçirdiğini iddia ettiği belgeler arasında, Merkür dışındaki tüm gezegenlere gidildiğini ve o gezegenler hakkında bilgiler de yer alıyormuş. bunları başaracak teknolojiyi de, dünyaya düşen uzaylı enkazlarından tersine mühendislik ve uzaylıların yardımlarıyla yapmışlar.

    geçenlerde yazmıştım, israil'in eski uzay programı şefi, galaktik federasyonun var olduğunu ama uzaylılar dünyalıların yeterince gelişmediğini düşündükleri için varlığının açıklanmasını istemediğini söylemişti. mckinnon'ın bulduğunu iddia ettiği belgelere göre, 1964'ten beri ciddi ciddi bir uzay programı var. yıl olmuş 2021. hala resmi bir açıklama yapılmadığına göre, bir arpa boyu yol kat edememişiz demek ki. aslında hiç şaşırmadım.

    ortalıkta resmi belge falan yok ama biraz daha bilgiyi şuradan alabilirsiniz.