tanriyla son dans - youreads

 1. Kelimeleri bitince küfür etmeye başlayıp, insanları engelleyen muhteşem tespitli insan.
  Tespitlerini yazayım da, sonra siler miler. Dursun burada;

  "aptallar daha çabuk aşık olur.

  bir insanın arkadaş sayısı ne kadar fazlaysa zekası da o derece düşüktür.

  gezmeyi ve fotoğraf çekmeyi seven insanlar genelde yüzeysel ve sığ tiplerdir.

  mülayim, kibar, efendi erkekler kadınlara itici gelir. çünkü gayet kadınsı görünürler. oysa kadın(aptal bir modern değilse) kendini koruyacak, yanında güvende hissedebileceği birini ister.

  şiir seven insanlar riyakar insanlardır. ben daha şiiri şiir olduğu için seven kimse tanımadım. hep karşı cinse ulaşmanın yolu bunlar. hele de şiir seven erkekler.. o naif, romantik maskenin altında bir abazan yatıyor.

  düzenli olarak kitap okuyan insanlar; özgünlükten, yaratıcılıktan ve derindeki esas şeyi görmekten uzak insanlardır. beyin hazıra alışıyor çünkü.


  veeee elbette bu giri zülfiyare girmeyi garantilemiştir. çünkü gerçekler acıdır."

  aptal aptal genellemeleri insanlara büyük laflarmış gibi satan, etrafta red pill red pill diye dolaşan ayakkabı numarası iq'sundan yuksek güruhun değerli bir üyesi olduğunu söyleyince hemen kendini belli etti. Tam on ikiden. Evrimsel psikoloji bilgisini de, freudyen kafasını da çiğ çiğ yerler arkadaşın (hiç anladığını zannetmiyorum ama). Dikkat etsin. Hâlâ şiir okuyoruz diye aptal diyor utanmadan. Bu nasıl bir garez. Bu nasıl kendinden emin oluş. Keşke troll olsa.

  Edit: g