1. Bu nasıl sabah lan dünün aynısı karikatür

  Son zamanlarda uyku düzenimi iş hayatıma göre değiştirmiş olmam ve işten ayrılınca da bunun devam etmesi sebebiyle sabahın köründe uyanıyorum. Sigara,sigara,sigara ve yine sigara. Ne bugünün bir farkı var dünden, Ne de bir farkı olacak yarından. Saçma sapan gezegende normal bir gün daha.
 2. Dün gece uyumadan hemen önce şu yazımın zülfiyare dokunanlar kervanına katıldığını fark ettim. gecenin ilerleyen saatlerinde şöyle bir rüya gördüm. lakin diyalog ben ve sarı saçlı bir kız arasında geçiyordu. ama yok canım daha neler. dimi?

  eğer varsa dipnotu: özür dilerim
  bozuk
 3. evet günlük, bu gün benim için çok önemli. belkide iki üç yıldır böylesine önemli bir gün olmamıştı hayatımda.
  beklediğim bilgi/haber hayatımı tamamen etkileyecek. belki kendini yarım hisseden biri olarak devam edeceğim hayatıma, belki de yeni zorluklarla uğraşmak zorunda kalacağım. her durumda beni zorlukların beklediğini biliyorum.
  yaşamım boyunca karşılaştığım zorlukları, diz çöküşleri, yıkılışları düşününce aslında garip bir şekilde hiç korku, endişe duymuyorum. öyle çok yıkılış ve yeniden ayağa kalkış yaşadım ki sanki bende alışkanlık haline geldi bu çöküş ve yeniden ayağa kalkışlar.
  evet günlük, ilk defa günlük başlığı altına bu dizeleri yazarken sezen aksu'nun senfonisi yankılanıyor zihnimde.

  "yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte
  acılar gözlerini dikmiş üstüme nöbette
  bekliyorum bekliyorum bekliyorum
  hadi gelin üstüme korkmuyorum"  "hadi gelin üstüme, korkmuyorum."