1. 3 hafta kadar önce izmir'deyken bir canlı bomba olduğu ve izmir adliyesi'nde patlama olacağı şüphesiyle bir kadın tarif edilmişti. 1 ay bile geçmeden aynı noktada bir aracın içindeki canlı bomba ile patlama gerçekleşti.
  eğer kulak asıp güvenlik önlemi alınsaydı belki de hiçbir şey bugün orada olmayacaktı.

  neden izmir'de patlama olmuyor diyen insanların da artık neler hissettiğini çok merak ediyorum.
  umarım olabilecek en az kayıp ve hasarla olay geride kalmıştır.
 2. bu ülkede,
  bara gidersen
  maça gidersen
  adliyeye girersen
  parkta oturursan
  ve sokağa çıkarsan.
  ölürsün!
 3. izmir'de neden bomba patlama olmuyor? diye soran, yobaz güruhun içi rahattır şimdi
 4. en yakın arkadaşım orada avukat ve şuan şoka girdi ağlıyor cevap veremedim bekliyoruz silah sesleri var korkuyorum dedi hat gitti .. neyse ki durumu iyi ama o yol otobüs güzergahım .. cidden izmirde niye patlama olmuyor diyenlere inat yapılmış bir patlama 3 hafta öncesinden ses kaydını yolladılar adliyede patlama olucak dendi ve oldu . izin verdiler bu patlamaya ..
  belit
 5. yukarıda da belirtilmiş, bunun istihbaratı zaten vardı, ben bile duydum. artık bu zaafiyetin boyutunu akıl almıyor. ne zaman ciddiye alınacak bu konu anlamıyorum. biz mi oturup komplo geliştireceğiz burada. basit mantıkla bu eylemlerin mesaj kaygılı olduğu anlaşılıyor. tsk'ya yapıldı, polise yapıldı, valiliğe yapıldı, eğlence merkezine yapıldı, adliyeye yapıldı. belli ki bir sonrakinde devletin bir başka gücüne meydan okunacak. bu bir eğitim kurumu olabilir, bir vergi dairesi olabilir.

  ikinci husus eylemlerdeki araç kullanımı. bu kişiler ellerinde silahlarla gezmiyor araçlarla getiriyorlar bombayı da silahı da. gerekirse devlet bütün araçları yeniden kayıt altına almaya zorlamalı. gerekirse araç kiralama işlemlerini durdurabilmeli. bunda anlamayacak ne var hep aynı mevzu dönüyor sahte kimlikle araç kiralıyorlar, sonra gidip eylem yapıyorlar. kiralattırmayın arkadaşım. gerekirse her vatandaş emniyetten gidip yeniden temiz kağıdı alsın. bir şekilde sıkıştırın şu adamları ve eylem yapacak genişliği bulamasınlar. biz mi söyleyelim yahu zaten ohal ilan etmişsin yap ne yapacaksan işte. yapamıyorsan da bırak aklı selim birileri gelip bu işe gereken ciddiyeti versin.
  abi
 6. 3. saldırganın varlığından bahsediliyor, kaçmış. kimisi alsancak, kimisi bornova, kimisi de karşıyaka yönüne kaçtığını söylemekte. bulunduğunuz yerden mümkünse çıkmamaya bakın.

  düzeltme: vali, saldırganın yanında 8 el bombası taşıdığını açıklamış.
 7. izmir valisi: öldürülen iki teröristle birlikte 2 kalaşnikof, roketatar ve 8 el bombası ele geçirildi(miş)
 8. sikecem yeni türkiye'nizi, ben eskisini istiyorum amk!

  en fazla bağzı sıra beklemesini bilmez salaklar tüp kuyruklarında falan dayak yiyodu. şimdi ülke sathının her yerinde moleküllerine ayrılarak ölüp gitme ihtimali ile yaşıyoruz.

  ayrıca 7 haziran-1kasım arası ülkede nasıl kaos artıp birilerine yaramışsa şimdi de başkanlık dedikleri ucube sisteme doğru götürülmek istenen ülkede kaos gitgide tırmanıyor.

  devlet teorisinin temelinde devletin ortaya çıkışı ve varlık amacı anlatılır, bi zahmet nolur açıp okuyun ve artık herkese bunu anlatmaya çalışın yoksa bu bilinçsiz toplumla yok olacağız...
 9. barbaros şansal olayı 'ndaki ilgilerinin yarısını üç hafta önce yapılan ihbara verseydiler şu an belki de böyle bir durumla karşılanmayacaktı...
  hiç bir zaman anlıyamadım bu nasıl bir adalettir nasıl bir sistemdir (!)
  artık şu işe bir ciddiyet verilsin hiç dayanılamaz hale geldi.
  bu gidîşle gerçekten ecelimle öleceğime inanmıyorum ben de.
  birazdan başlarlar şehitlerimize allahtan rahmet yakınlarına da baş sağlığı dilerim diye ben artık bunları duymaya dayanamıyorum...