• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (9.67)
adventure time
finn bebekken bir ormana bırakılmıştır ve bir yaprağın üzerine dışkı (boom boom) sını yapar ve yaprağa yapışır ona kimse yardım etmez, (bu yüzden herkese yardım etmeye yemin etmiştir). fakat bir köpek ailesi onu bulur ve onlar tarafından yetiştirilir, şimdi 12 yaşında bir kahramandır.
en yakın arkadaşı ve kardeşi ise aynı ailenin büyüttüğü 28 yaşındaki jake adlı köpektir. jake'nin esneme gücü vardır. finn ve jake büyük mantar savaşından sonra sihirli yaratıklar ve tuhaf insanların oluştuğu bir dünyada bulunan ve tam olarak kendilerine ait olmayan bir ağaç evde yaşarlar. canavarlarla dövüşür, buz kralı'nın kaçırdığı prensesleri kurtarır veya başka bir felaket ya da olayı çözerler. bazen, prenses ciklet veya marceline de onlara katılır.
 1. cartoon network'de yayınlanan bir çizgi dizi. yetişkinlerin izlerken daha çok keyif alacağı içi kara mizahla, göndermelerle dolu aşırı eğlenceli dizi. türkçe dublajı da çok güzeldir. bir ara en çok izlediğim kanal cartoon network olmuştu adventure time (bkz: regular show) ve (bkz: the amazing world of gumball) yüzünden. umarım böyle kaliteli ve içi dolu çizgi diziler yapmaya devam eder cn.
 2. cartoon networkte regular showdan sonra izlemekten en çok zevk aldığım ikinci çizgi dizidir.

  özellikle jake favori karakterimdir
  kup
 3. izlemesi yaptığı göndermeler nedeni ile biraz zor olan ancak anlaşıldığında müthiş keyif veren bir çizgi dizidir. buz kralı oluşturulmuş en ilginç karakterlerden birisidir ve favori karakterimdir.
 4. marceline favorim. çok seviyorum bu çizgi filmi. ama artık yeni bölümlerine denk gelemiyorum :'(. bir bölümü vardı, finn kız olmuştu, jake kediye dönüşmüştü. harikaydı o bölüm ya