1. metro turizm personel alımında işe alınan kişinin mutlaka tacizci veya tecavüzcü olmasını istiyor galiba, yoksa bu kadar tesadüf olamaz.
 2. hadım cezasının gelmesinin aslında geç bile kaldığının kanıtı.
  4 yaşındaki çocuğa tecavüz edecek kadar cinsel açlığı olan bir orospu çocuğunu hadım etmeyeceksin de ne yapacaksın..
 3. küresel pedofi
 4. acı bir şekilde duyunca şaşırmadığım haber. terör, şehit haberleri, iş kazası, trafik kazaları, cinayetler, tecavüzler...
  yavaş yavaş bütün iğrençliklere alışıyoruz.
  lanet olsun.
 5. iyi ki hapishanelerdeki adalet sistemi farklı da orda makatına şiş sokup gereğini yaparlar.
 6. seçerek alıyorlar, kesin. buna artık bir son vermek lazım. korkarım ki bir gün bu metro çalışanlarının alayını linç edecekler.

  röportaj sırasında annenin soğukkanlılığı olay dışında tüylerimi ürperten bir başka detay. çaresizlik mi cehalet mi yoksa kabulleniş mi buna sebep bilmiyorum; bilmek istemiyorum.

  kafayı yememek elde değil. lanet olsun böyle düzene.
 7. haberde metro turizm olduğu belirtilmiyor, sadece daha önce de böyle bir saldırının gerçekleştiği otobüs firması deniyor. başlık bu açıdan değiştirilmeli. onun dışında olayda doktor hatası var. muayeneyi adli olarak yapması ve rapor tutması lazımdı. o bölgede bir kanama varsa tecavüz açısından şüphe duymak zorundaydı.

  müavine gelince, evet hapishanelerde ona tecavüz etsinler. kimyasal hadım edilsin. idam edilsin. sonra deri ceketli abileri yollayalım üzerine işesinler. ancak rahatlarız.