1. tanım: türk ilahiyatçı ve yazar.

  geçtiğimiz günlerde trt'de yayınlanan bir programda ileri derecede oral seks haramdır açıklaması ile gündeme gelmiş varlık. varlık olarak tanımlıyorum çünkü, bu varlık ilahiyatçı kimliği ile katıldığı farklı programlarda da insanlığı hiçe sayacak açıklamalarda bulunmuştur.

  çoğumuzun hatırlayacağı üzere daha önceki yıllarda yapılmış olan kadın giyimi tecavüze tahriktir şeklindeki açıklamayı, milyonların izlediği ana akım medya kanallarında din adamı kişiliği ile savunmuştur. birinci kısım ve ikinci kısım

  ayrıca kendileri (bkz: işid) yani türkiye'deki bilinen tam adıyla (bkz: ırak, şam islam devleti) , arapça'dan türkçe'ye tam çevirilmiş adı ile (bkz: ırak ve şam'da kurulan islam devleti) 'nin yaptığı terörist eylemleri ve zulümleri meşrulaştırmaya çalışan bir varlık. geleneksel fıkıh'ta ışidin yaptıklarının tümü meşrudur

  benim söylemek istediğim ise, din adamı sıfatı taşıyan ve kitleleri peşinden sürüklemeye gücü yeten kişilerin, yaptıkları açıklamalarda daha dikkatli olması ve insanları, insanlık için örgütlemeleridir. tecavüzü ve terörizmi meşrulaştırmaya çalışacak konuşmalar ya da seks hakkında söylemlerde bulunmak değil.
 2. 1945 rize doğumlu ilahiyatçı. ayrıca istanbul beyoğlu belediye başkanı (bkz: ahmet misbah demircan) 'ın da babasıdır.

  oldukça garip bir kafa yapısına sahiptir kendisi. zamanında basına verdiği demeçlerden kaydettiklerim oldu, birkaç örnek vereyim, ki islam'ın aslında nasıl bir algı çerçevesi içinde yer aldığını görelim.

  münevver karabulut'un o saatte yabancı bir erkekle gecelemesi insan fıtratına aykırıdır (sayfanın aşağılarında)

  (bkz: aylin aslım) ve (bkz: pınar öğünç) ile birlikte katıldığı ntv yayını (linkler: 1 ve 2) ("kadının erkek üzerinde güçlü bir hale getirilmesi erkeğin aile hayatını bozar")

  müslüman bir kadının bikini giymesi ve epilasyon yaptırması haramdır

  kendisinin yazdığı "islam'a göre cinsel hayat" kitabında şunlar yazmakta:

  "cennette bekar kişi kalmayacaktır.

  cennetliklerin en alt derecesine günde 72 kadın verilecektir. tam mümin ise günde 100 bakire ile cinsi münasebette bulunacaktır.

  cennette kadınlar cinsi münasebette bulunduktan sonra yine bakire olacaklardır.

  cennette erkeğe 100 erkek kuvveti verilecektir.

  cennete girenler 33 yaşına döndürülecektir.

  cennetlik erkekler cennete vücutları kılsız, yüzleri sakalsız, gözleri sürmeli olarak gireceklerdir.

  cennete giden kadın, dünyada din uğruna şehit olan erkeklere verilecek, fakat kadın orada beş erkek isteyemeyecek, sadece bir erkek isteyecek ama o adamın 5 erkek gücü olacak, ona her türlü zevki tattıracak.

  cennete giden erkeklerin cinsel uzuvları eğilmez, hep dik kalır.

  erkek hem karısıyla hem de hurileriyle sabahtan akşama kadar sürekli cima (seks) yapabilecek.” kaynak

  tapeleri dinlemek, yaymak ve bunlar inanmak haramdır (17-25 aralık tapelerinden bahsediyor, linkte videosu da var)

  kendisini "islam'ın haydar dümen'i" olarak gören kitle de aklını kaybetmiş sanırım. siz siz olun, kendisinin herhangi bir yerdeki konuşmasına denk gelirseniz, ortamdan koşarak uzaklaşın.