1. güzel şehrimiz yozgata gelin gelecek olan hanım kızımız. allah mesut bahtiyar etsin.
 2. twitter da türklerin verdiği keriz etkileşiminin kokusunu aldıktan sonra türkçe paylaşımlar yaparak takipçi ve beğeni sayısının yanı sıra popülerliğini arttıran overrated amerikan oyuncu.

  yalnız muazzam da güzelde bir kadın.türkiyede patlamadan önce bunu logan paul'un vinelarında görmüş her yerden takip etmiştim ama şimdi her yerden engelledim.bir güzel kadının daha bokunu çıkardınız.şerefsizler.
 3. bakmalara doyulamayacak kadın şark kurnazı çıktı. onu misafir edecekken sömürüyor bizi. güzel kadın ama. sezarın hakkı sezara.
  sezgi
 4. güzel kadın, hoş kadın, ama boş bulduğum kadın. saçma sapan görmemiş türk etkileşiminden gözü dönmüş evlenme teklifleri yapıp bayrak asmış snapchat yıldızı. aşırı samimiyetsiz, tatsız, tuzsuz buluyorum.
 5. yaşlanınca türkiye'ye gelip program yapabilir, kaynağı gördü. tam türkiye'ye yakışan yabancı ünlü. snapchat, vine çok sever halk bunları. bir de merhaba demeyi falan öğrendi mi kendini yırtar bizimkiler.

  ek: popüler olan şeyleri beğenmediğimiz için azar işitmişiz. evet doğru popüler olan çoğu şeyi beğenmiyorum, kimse de niye diye sorgulayamaz. nasıl benim beğendiğim kişiler veya gruplar yerden yere vurulurken "ohh aykırı olan hiç birşeyi beğenmiyorsunuz" diye bağırmıyorsam kimse de bu duruma birşey diyemez. belirli bir akımın daha kalabalık bir kitle tarafından benimsenmesi onu daha iyi kılmaz, eleştiriden de muaf tutmaz.
 6. popülerleşen hiçbir siki beğenmeyenleri ortaya çıkaran kadın. yok etkileşimi görünce götü kalkmış, yok mal türklerin dibi düşmüş... biraz rahatlayın, relax amk! ben de gülmüyorum ama zırlamıyorum.
 7. yozgat muhabbetinden önce kendisini tanımıyordum.
  yüzü bizim memleketin kadınlarına benziyor. güzel yani. daha önce görmüş olsam türk la bu derdim.
  ilk başlarda verdiği tepkiler iyiydi ama biraz fazla uzatmış sanki. ya suyunu çıkardı bizim gibi ya da bir çakallık peşinde yine bizim gibi. :)
 8. taş gibi hatun. yalnız bir yozgatlı dayıya evlenme teklifi edip ülkede meşhur olmak hiçbir nitelik istemez. sadece gelen tepkileri görüp ona göre oynuyor, bunun sonucunda da popüler kültür tarafından yüceltiliyor. 1 2 aya kalmaz yine unutulur.
 9. the yenge.
 10. daş, daş
  bir içim su
  istesin önünde secde ederim, kölesi olurum, ölürüm, adeta bir tanrıça