1. güzel şehrimiz yozgata gelin gelecek olan hanım kızımız. allah mesut bahtiyar etsin.
 2. twitter da türklerin verdiği keriz etkileşiminin kokusunu aldıktan sonra türkçe paylaşımlar yaparak takipçi ve beğeni sayısının yanı sıra popülerliğini arttıran overrated amerikan oyuncu.

  yalnız muazzam da güzelde bir kadın.türkiyede patlamadan önce bunu logan paul'un vinelarında görmüş her yerden takip etmiştim ama şimdi her yerden engelledim.bir güzel kadının daha bokunu çıkardınız.şerefsizler.
 3. bakmalara doyulamayacak kadın şark kurnazı çıktı. onu misafir edecekken sömürüyor bizi. güzel kadın ama. sezarın hakkı sezara.
  sezgi
 4. güzel kadın, hoş kadın, ama boş bulduğum kadın. saçma sapan görmemiş türk etkileşiminden gözü dönmüş evlenme teklifleri yapıp bayrak asmış snapchat yıldızı. aşırı samimiyetsiz, tatsız, tuzsuz buluyorum.
 5. popülerleşen hiçbir siki beğenmeyenleri ortaya çıkaran kadın. yok etkileşimi görünce götü kalkmış, yok mal türklerin dibi düşmüş... biraz rahatlayın, relax amk! ben de gülmüyorum ama zırlamıyorum.
 6. yozgat muhabbetinden önce kendisini tanımıyordum.
  yüzü bizim memleketin kadınlarına benziyor. güzel yani. daha önce görmüş olsam türk la bu derdim.
  ilk başlarda verdiği tepkiler iyiydi ama biraz fazla uzatmış sanki. ya suyunu çıkardı bizim gibi ya da bir çakallık peşinde yine bizim gibi. :)
 7. taş gibi hatun. yalnız bir yozgatlı dayıya evlenme teklifi edip ülkede meşhur olmak hiçbir nitelik istemez. sadece gelen tepkileri görüp ona göre oynuyor, bunun sonucunda da popüler kültür tarafından yüceltiliyor. 1 2 aya kalmaz yine unutulur.
 8. the yenge.
 9. aşşşırı overrated kadın kişisi.

  güzel kadın görmesek inanıcaz...