1. 5 nisan 1965 doğumlu şuan konyaspor'u çalıştıran teknik direktör. fenerbahçe'de ve milli takımda da oynamıştır. fenerbahçe tarihinin en çok gol atan oyuncusudur. (bkz: konyaspor) 'dan önce (bkz: istanbulspor) , (bkz: malatyaspor) , (bkz: ankaraspor) ve (bkz: fenerbahçe) 'yi çalıştırmıştır.
  2. futbolculuk döneminde ceza sahası içerisindeki becerisini jimnastik kökenli olmasına bağlıyorum. enteresan hareketlerle pozisyonu kendi lehine çevirebiliyordu. teknik direktörlük kariyeri ile ilgili olumlu ve olumsuz anlamda sayfalarca yazılabilir, başarılı bulmuyorum ama başardığı şeyler olduğunu görüyorum.
  3. turk mourinho.
  4. oynattığı oyunu pek sevmem ama oyundan aldığı verim iyi seviyede olan ve milli takım teknik direktörlüğü için biçilmiş kaftan olan turnuva takımı oluşturabilen kurt hoca
  5. spor basını sözleşmiş gibi gelecek sezon tekrar fenerbahçe ile anlaştığını yazıyor. bu salak yönetim yüzünden pazar pazar yine kriz geldi yahu sen fenerbahçesin ne aykutu ne kocamanı yapmayın etmeyin lütfen. eşofmanını giysin başka takıma gitsin.