1. adam harika ya. hayat felsefesi de yaptığı videolar da mükemmel. keşke daha uzun videolar yapsa.
 2. videoları hem eğitici hem de eğlenceli. sesini dinlemesi daha bir keyifli. (*:swh)
 3. sesini ilk duyduğumda "hmm iyimiş" dediğim insan. sonrasında videolarına bir göz gezdirdim. gerçekten hoş ve güzel bilgiler veriyor, anlatıyor, hikayeler paylaşıyor. youtube'da son zamanlardaki saçma içeriklerden oluşan kanallardan ziyade bizlere cennet gibi bir kanal sunuyor.
 4. stereo kulaklıkla dinlendiği zaman gerçekten çok net ve kaliteli bir sesi olan youtuber. tek mi çift mi adında günlük yapılacak işleri planlayan bir sistematiği var hayatıma tatbik etmeyi düşünüyorum.
 5. türkiye'de böyle insanların olduğunu bilmek güzel. harika içerikler hazırlıyor ve harika bir sesi var. ben tatmin oldum.(bkz: swh)
 6. youtube'da ilk videosunu izlediğim andan itibaren hayranı olduğum kişidir. videolarında gösterdiği emek tek başına saygı duymaya yeter. hele bir de video açıklamasına uzun uzun yazdığı kaynakçayı , içeriği , lisansları görseniz videoyu izlemeden saygı duyarsınız.

  bir göz atın derim.
 7. "zinciri kırma" ve "40 sabah erken kalk" projeleriyle epey bir takipçi kazanan yerli youtuber
 8. kaliteli vloglar hazırlayan, takip ettiğim insan, kendi deyimi ile hikaye anlatıcı.

  japonya gezisini severek izledim. bu yorum girilirken paylaşmış olduğu, güzel ve duygusal bir sonla biten vlog için burdan teşekkür ediyor. kendisine, ailesine nazar değmesin, maşallah diyoruz..
 9. başlangıcını güzel yapıp sonra popüler kültüre dayanan bir diğer youtuber. yine de türkiye'de özgün içerik üreten sayılı kişilerden. en azından youtube'daki bir videoyu korkunçlu seslendirip milleti yemiyor. belli bir kültür temeliyle hazırlıyor.

  başlarda gerçekten bayılarak izlediğim birkaç videosu var. sonralarda gündemdeki şeylere atıfta bulunmanın izleyici sayısını artıracağını fark ettiğinden birtakım değişiklikler oldu, kötü oldu.

  oku serisi kendi okuduğu kitapları tanıtmak olsa güzel olur. izle serisini yaptığı gibi. film önerileri çok yerinde ve güzel. kitap okuma şeyi biraz kötü duruyor.

  neyse izleyin izletin. mümkünse eski videolarını izleyin, izletin. zira asıl güzellikler orada.
  neden
 10. az önce yeni kanalını ben de izledim. oldukça başarılı. özel işlere imza atan, özel bir insan.