1. geleceğimizin doktoru, nazik ve iyi kalpli bir youser.

  yazılarını görmek beni memnun ediyor. daim kalınız efendim.
 2. benle çok pis bir sıkıntısı var ama nedenini bilmiyorum engellemişte zaten ilginç youser vesselam.
 3. agresif biri. kazanmaya giden yolda her türlü yolu mübah görüyor olma ihtimali çok yüksek. onun için değeri olan şeyler/kişiler vazgeçilmezi ve onlar için kaybetmeyi göze alabilir hayatında.

  iyi bir insan, kötü bir satranç oyuncu. onu o yapan özellikleri ile dost olunur ancak düşman yahut rakip olunmaz. yolu açık olsun.
  lsd
 4. az önce oynayıp berabere kaldik, bana acıdi mi ne? :)

  bir de beyimiz centilmen de, kale değişimi yapacaktık ama tel.'den oynadigim için benim 2. kale onun kalesinin önünde mal gibi kaldı. kendisi yanlışlık yaptığımı fark edince ben bir şey demeden hamleyi geri almayı teklif etti. sag olsun. :)

  son olarak sözlük aşkları başlığında benle siirlestigini söylemişti, itiraf ediyorum ben de ona karşı boş değilim. zaten yakında doktor da olacakmış. :))

  şaka bir yana özet geçecek olursam; efendi, mütevazı, hoşsohbet ve eskilerin tabiriyle irfan sahibi bir arkadaş. bahtı açık olur umarım.
 5. geçen gün yaptığı analizde benden övgüyle bahsetmiş, sağolsun. bende kendimce onun oyununun analizini yapıyım. öncelikle satrancı severek oynuyor, oynadığımız her oyun analizlerle renkleniyor, başka maçları da aramızda tartışıyoruz bazen. öğrenmeye de çok istekli, ilk oynadığımızdan bu yana çok farklı bir oyun sergiliyor, kendisi tesadüf olduğunu söylemiş ama bence finali sonuna kadar haketmişti. ligin en etkili oyuncularından. maçımız da sonlara doğruymuş, baya çekişmeli geçecek.
  mütevazi, kibar, süper bir insan. mutluluğu daim olsun.
 6. sayın meslektaşım, kıymetli arkadaşım;
  (yıllar sonra bu satırları okuyacak olursa diye benim torunlar, evlatlarım, bu adam beni güzel kızdırır ama ablası ona kıyamaz.) valla eğlenceli çocuktur, iyidir hoştur. beni satranç oynamaya döndürmüştür.
  kendisinden nasıl bir torun olur diye düşünmeye başladım şu an. bak yaa iyi de olur haa.
  ay şimdi soracak bak ne yaptım da kızdırdım diye. acayip işte. cidden acayip.
 7. acayip bir insan yavrusu. bana sezenden lale devrini dinle diyor sonra sevdiğim kısmı yazınca da manyak ben oluyorum. benim buralara yazamadığım yorumları ifşalıyor :d cidden acayip.
 8. 15 yaşında liseli bi kardeşimiz. her çocuk gibi doktor olacakmış büyüyünce hayırlısı diyelim.
 9. içi boş yorumlarımı sileyim dedim yorumların yarısı gitti ya. vay arkadaş :(