1. çalışma şekli basit ve faydalı olan kurum. telefonunuzdan üye oluyorsunuz ve aylık 1 tl ücret alınıyor. toplanan miktar da yardım kuruluşları arasında dağıtılıyor. toplanan miktar ve yardım yapılan kuruluşlar internet sitesinden paylaşılıyor, art niyet sezerseniz ayrılma şansınız her zaman var.
    internet sitesi
  2. türkçe bilmeyen dolandırıcıların kalkışması.
  3. guzel bir amacla ortaya cikmis gibi gozukuyor. buna ragmen ben bu tarz sitelere karsiyim. yardim etmek istiyorsan bir araciya ihtiyacin yok. telefondan sms ile yardim gonderme de ayni hesap. losev'e gidecek 5 tl icin telefon operatorlerinin cebini doldurmak istemiyorum. araci kurum her zaman kazaniyor benim paramla yardima muhtaclara yardim goturuyorsan senin bir kazancin olmamasi lazim. gecmiste orneklerini gorduk. tek tek siralamak istemiyorum bu sirketleri yada organizasyonlari.

    ozetle, yardim etmek istiyorsaniz muhtaclar etrafinizda gozunuzu acmaniz yeterli yok illa bir kurum araciligla ulasmak istiyorsaniz direk siteleri var hesaplari var. araya bir araci daha sokmanin mantigi yok. hicbir cikarlari yok bile desem iletisim bilgilerimi sirketlere satip gereksiz reklam mesajlari ile karsilasabilirim. verilen siteye girdigim zaman adbloc 5 tane reklam engelledi.