1. köy kurup, onu geliştirip savaşma oyunu. oyun başlarda çok zevkli gelsede ilerleyen sürelerde inanılmaz derecede vakit istemektedir. zatenbelli bir seviyeden sonra para vermeden gelişmek çok zor hal almaktadır.
 2. 72. seviyede olduğum oyunum. yeni başladığım zamanlar çok hevesle, istekle oynuyordum ama artık haftada bir iki kez girip yükseltmeleri yapıyorum sadece.
 3. yaklaşık iki aydır güncellemediğim için oynayamıyorum. halk beni bekliyor. sefiller. sevgiler cnm
 4. 102 level 9. seviye köyümle oynamaya devam ettiğim oyundur. 1 yılı aşkın süredir neredeyse her gün oynuyorum. belli bir süre sonra sıkmaya başladığı anda sağlam bir klana girerek köyümü terk edilmişlikten kurtarmış bulunmaktayım.
 5. bu tarz oyunları hiç sevemedim bir türlü, daha doğrusu bilgisayar oyunlarının geneli ile bir sıkıntım var. bağımlılık yaratmıyor bende bir süre sonra sıkılıyorum.
 6. bilgisayara kurulan botlar yardımıyla zahmetsiz biçimde depoların doldurulabildiğini öğrendiğim andan itibaren soğuduğum oyundur. ayrıca mobil oyun olmasından mütevellit tekdüzedir, bir süre sonra muhabbetin döndüğü bir klan yoksa sıkar.
 7. daha yeni bota bırakıp sadece bir gecede 8 milyon kaynak toplamış birisi olarak sadece klandakilerle muhabbet için oynadığım oyun. dese biri whatsapp grubu kuralım, aynı gün bırakırım oyunu. yoksa tekdüze bir oyun, bayıyor bir yerden sonra. ekşide yazarlığım var benim de, oradaki badilerim de var hatta klanda.

  bu arada afa hep beraber toplaşıp bir klan kuralım, ben yeni bir hesap açıp sırf muhabbet için gelebilirim klana.
 8. bağımlılık yapan oyunlardan. ayrıca telefonunuza ütü olma özelliği de kazandırabilir. bilginize.
 9. acayip şarj yer başlamayın.
  vagus
 10. telefonun anasını ağlatan ve insan sağlığına zarar veren oyun seni sevmiyoruz clash of clans