1. gaziantep'in, nizip ilçesi'ndeki afad'a bağlı, 14.000 kişilik mülteci kampında temizlik işçisi olarak çalışan bir şahsın; 1.5 lira ile 5 lira arasındaki paralar karşılığında 30 mülteci cocuğa cinsel saldırı gerçekleştirdiği meydana çıkmış. çocukların yaşları 8 ila 12 arasındaymış. kampta görevli askerler bu şahsın yanında sürekli farkli çocuklarla birlikte ve kampın kamera olmayan noktalarına doğru gitmelerinden şüphelenmesi ve kayıtları komple taramasıyla ortaya çıkan bu olayı tutanakla savcılığa bildirmesiyle sapık tutuklanmış.

    kaynak

    bu mülteci kampını merkel ziyaret ederken tüm haber kanalları canlı yayınla zorla halka izlettirmişlerdi. 3 milyar euro için küçüldükçe küçülen, ekonomisi derin bir krizde olduğu için ve artık satacak kamu malı kalmadığından dilencikle ve 2. sınıf şantajcılıkla para koparmaya çalışan bu akp kafasına lanet olsun!

    suriye iç savaşını teröristlerin yanında durarak körükleyen, mühimmat ve gıda yardımı yapan, sonucunda da 3.5 milyon mültecinin çil yavrusu gibi ülkenin dört bir yanına dağılmasıyla ortaya çıkan suç ve istismar dalgasının sorumluluğunu da üzerine almayan bu anlayışın kafasının içine tüküreyim!