1. takip ediyorum belki evet ama bu adamların habercilik anlayışında beni rahatsız eden bir şeyler var. sonuçta farklı kanallardan beslenmek durumundayız, bakıyoruz "ne dediler" diye. lakin şu haberde bile tüm türk halkı parçalanıp ölmeye mahkumdur diyen bir örgüt ya da uzantısını destekler nitelikte yayınlar yapmaya devam ediyor.

    hayır efendim; bu halkın içinde de az da olsa neyin ne olduğunu idrak eden düşünceler var. medet umdukları iç savaş ise o yok bizim anlayışımızda; ama "tüm türk halkına" bu reva görülemez. bu siteyi de * bu tarz yayınlarından dolayı sevemedim. her halükarda karşıt bir görüş de olsa objektifliğine inanmıyorum!

    düzeltme icap eder arkadaşlarımdan gelen geri bildirimlere istinaden..

    linki örnek olarak koydum, orada illa bir destek var diye bir durum yok aslında. anlatımım eksik-hatalı olmuş olabilir. fakat sırf hükümete karşıyız diye de tüm halkı topun ağzına oturtmaya gerek yok. genel olarak tüm haberleri bu ve benzeri nitelikte.
  2. sonuçta burada bile her yazarın düşüncesi farklı olup, herkese kendini beğendiremiyorsa, haber sitelerini kişiselleştirerek eleştirmek haksızlıktır. şu anda korkusuzca yazabilen ender haber sitelerine bir tekme de bizden atmak niye?
    ozumm