1. son günlerde bu listenin az sayıda yorum içermesini bir türlü anlamıyorum. listeye girmek için belirli sayıda eksi oy almak gerekiyor sanırım. istatistik kriterleri neler acaba?
  mnb
 2. bu aralar pek yazmadığımdan dolmayan liste. finallerden sonra işimin başına dönmeyi planlıyorum.
 3. bir yorumun zülfiyare listesine girmesi için karmasının -2 yada daha küçük olması gerekiyor. zülfiyare listesine girmemiş bir yorumun en beğenilmeyen listesinde olması da yanlış olacağı için istatistik listelerine girme kriteri şudur:
  en beğenilen listesi karması +2 ve daha fazla olan, en beğenilmeyen listesi ise karması -2 ve daha az olan yorumlardan oluşur.
  ek: bu listelerin maksimum yorum sayısı 10 olmakla beraber, 10 a tamamlanma zorunluluğu yoktur.
  god
 4. bazılarımızı üzen bazılarımızı ise tebessüm ettiren istatistik listesidir. tebessüm ettirme etkisinin üzüntü hisssettirme etkisinden daha kuvvetli olduğunu düşündüğüm listedir ayrıca.
 5. bugün itibarıyla yüzde kırkını kapladığım liste. on entry'nin dördü benim. istenmediğim yerde durmam arkadaş. en beğenilenler listesinde bir entry'im var. o da test amaçlı bakalım youreads'ı pohpohlayalım ne olacak diye yazdığım entry. youreads'ı eleştirince eksi pohpohlayınca şuku. bu zihniyetle ilerleyemez bu site. eleştiriyi sevmeli.

  edit: şimdi bu entry'de zülfiyare dokunanlar listesine gönderildi. bu entry'de ne var sadece durum tespiti.
 6. yine listenin zirvesindeyim. ben bu oylama yapanları anlamıyorum. ekşi sözlük'te ssg'ye yalakalandınız sonunu gördünüz şimdi de bu adamı mı kutsuyorsunuz. eleştirmeme bile dayanamamışsınız. gülüyorum sadece. uçurulana kadar eleştirmeye devam edeceğim. ben youreads'in muhalif kanadıyım. yönetime yaltaklanamam.

  şu entry nasıl dünün en beğenilmeyen entrysi olur. biri açıklasın #70599
 7. trabzonspor-bjk maçı hakkında trabzon'un kazanabileceği ihtimalini yazdığım yorumla bende listeye girmiş bulunmaktayım.
 8. dün 6 tane entry ile girerek rekor kırdığım istatistik. kürt lobisi yerli yersiz herşeye eksi basmış
 9. bildiğim kadarıyla rekoru 8 yorum ile hain kunduz'da bulunan listedir.
  (bkz: #106507)

  edit: yeni rekor 18/25 ile baran'a aittir. tebrikler baran

  zaman ötesinden gelen edit: badboy daha büyük bir rekor kırdı 18 haz 2016 da ama ne kırdı bilmiyorum
 10. bazen "acaba yazdığım kötü olabilir mi" diye sorgulamadan bilindik çok da yaygın olan bir tavırla o yapmıştır, bu lobiciler, bunlar şöyle zaten tarzı yakışıksız tepkiler doğurabilen istatistik kategorisi.