1. eskiden peygamber sevdalıları falan olurdu ama devir değişti.
 2. hülooğğğ diye bağırmaları ile ünlü olan bu canlılar, türünün son örnekleri arasında gösterilir. makarna ile beslenip, kömür ile ısınırlar. yalamayı çok seven bir tür olarak da bilinirler.

  edit: pezevenkliğe ilk başlandığında adınız pezevenktir, işi büyüdüğünde ise beyfendiye döner. bu iş biraz ona benzedi gibi
 3. yılların ulusalcısı olarak artık dahil olduğum gruptur.Son birkaç aydır etrafımda ne kadar insan varsa söylüyorum; sağ görüşte erdoğandan daha laik,daha kemalist kimse yok diyorum, 'de get işine hele gardaş' tepkisi alıyorum. Erdoğan'ın darbe girişimi başladıktan sonra 'tüm halkımızı mustafa kemal atatürk gibi direnmeye çağırıyorum' söylemi olsun, akp genel merkezine kemal atatürk resmi astırması olsun ve hükumet yekililerinin chp mitingine davet çağrısı yapması olsun, tüm bunlar açıkça gösterdi ki 'türkiye'de birşeyler gerçekten değişiyor' dostlar.

  Bugün balyozdan,askeri casusluktan,ergenekondan hapse girmiş atatürkçü subaylar ana akım medyada bangır bangır konuşuyorsa ve bu insanlara iade-i itibar verilip tekrar ordu kademelerinde görev verilmesi dillendiriliyorsa; 'türkiyede birşeyler hakikaten değişti'

  edit: @dufduf yoldaş uyardı sağolsun , işçi partisi değil vatan partisi'ymiş
  vatan partisi uluslar arası ilişkiler sorumlusu yunus soner'i dinliyoruz:
  (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=SdS0lTthMtE)

  no: bana aktroll diyecek olanlara 'senin babandır aktroll' der,kalbini kırarım.
 4. geçen gün sıfır metronom bilgisiyle elektronik davul çalıp üstüne recep tayyip erdoğan marşı söyleyen birinin videosunu görmüştüm. başka bir şey demiyorum.
  jimi