1. ferhan şensoy' un mapusta yazdığı tek kişilik oyun.
  2. ilk kez, iki gün önce gittiğim ve çok beğendiğim oyun. izlerken hem mutlu oldum hem de biraz içim burkuldu. ferhan abi de herkes kadar eskimiş lakin gözlerindeki o mücadele ışığı hala parlak bir şekilde yanıyor. kavuğunu bırakmadan izlediğim ve kitabımı imzalattığım için kendimi şanslı hissediyorum. allah ömrüne ömür versin ferhan abi sen bu oyunu 27 yıl daha oyna biz 27 yıl daha bıkmadan izleyelim.
  3. usta tiyatrocu ferhan şensoy'un 7 mart 1987'den beri aralıksız sahnelediği tiyatro oyunu. gündelik olayların 'ferhanca' bir mizah penceresinden değerlendirildiği tek kişilik gösteri, bu sene 29 yılı geride bırakmış olacak.
    ferhan şensoy, bugüne kadar londra, washington, new york, münih, hamburg, amsterdam ve zürih başta olmak üzere pek çok kenti dolaşıp oyununu sahnelemiştir.
  4. yaşayan efsane,usta oyuncu ferhan şensoy'un hayattayken gidilip görülmesi gereken tek kişilik oyunu.
    ilerleyen yaşına rağmen sahnelediği performansı muazzam. oyunun başından sonuna kadar bitmek tükenmek bilmeyen bir enerji ile hem çalıp,hem söyleyen ve bu arada kendine has esprileri ile güldüren yüce şahsiyet.
    oyunu beyoğlu halep pasajında ki ses tiyatrosunda izlemenizi tavsiye ederim.
  5. bu oyunu yüzünden, yobazlar tarafından zamanında tiyatrosunun yakılmışlığı vardır ferhan abimizin. oyunun önemli bir bölümünü güncel politik taşlamalar içeren diyaloglar tutar. oyun akışını belirleyen bazı sabit mizansenleri olsa da, ferhan şensoy'un sürekli günceli yakalayan politik taşlamaları yıllardır izleyiciyi sıkmadan/tekrara düşmüş hissi vermeden devam etmektedir.