1. karşısındaki yol geçen hanına (çaycı) sürekli oturup kendimce müşteri profili analizi çıkardığım mekan.
  2. rexx'in bir alt sokağında, zürich pub'ın hemen karşısında bulunan kadıköy ortalamasına göre oldukça kazıkçı mekan. mekan küçücük, alçak tavanlı ve sokağa taşan cinsten; olması gerekenden çok daha fazla masa ve laubali garson mevcut. fiyatlar fahiş, müzik anlamsız derecede yüksek. 2. bir defa gitmeyeceğim mekanlar listesine üst sıralardan girmiş bulunmakta.
  3. dün akşam konser öncesi oturabileceğimiz bir mekan bakarken burayı gözümüze kestirdik. konumu güzel ama çok ufak bir yer. mecburen sıkış sıkış oturmak zorundasınız. yemekler daha doğrusu atıştırmalık tabakları diyeyim dışarıdan geldiğine göre mekan da mutfak bile yok. wc alt katta ve ulaşması sıkıntılı. yine de kendine has bir havası vardı ve epey kalabalıktı. 12 bira ve 2 bira tabağı (kızarmış patates, sosis, sigara böreği, soğan halkası karışımı) için 145 tl ödedik.
  4. belçika,ingiliz,alman ve daha birçok avrupa ülkesinin biralarını bulunduran mekan. ilk gittiğimizde çalışan çocuk katiyyen bomonti içmemize razı olmadı ve belçika birası içmiştik. farklı tatlar denemek için güzel fakat küçük mekan.