• youreads puanı (3.25)
 1. ******************** uyarı ******************

  sesi kısık bir şekilde açmanız tavsiye olunur. video sahibi girişi ve finali böğürerek yapıyor.

  ben yandım eller yanmasın.*

  bu adamın ülkeye demokrasiyi getireceğine ve kutuplaşmaya son vereceğine ben ikna oldum.
 2. ülke, vatan, millet aşkını doruklarda yaşayan bir milletiz. herkes ülkesini çok seviyor bundan bir şüphemiz yok. ama bağırmanın da gereği olmadığını düşünüyorum. öfke bizi hiçbir yere götürmez. öfkeyle alınan kararlar tarih boyu zararla sonuçlanmıştır. ayrıca idamın da bir çözüm olduğunu düşünmüyorum. darbe veya cemaat destekçisi birisi değilim. ama ülkeye idam gelmesi çok fazla şeyi değiştirir. avrupa birliği görüşmeleri zarar göreceği gibi nato'yla olan anlaşmalarımız da riske girebilir diye biliyorum. ne olursa olsun idamı desteklemiyorum. hapis yatsınlar, sürünsünler daha iyi bence. bir canlının hayatını elinden almak gibi bir ceza söz konusu olmamalı bence.
  jimi
 3. buna ne veriyorlarsa bana aynısından vermesinler dedirten oluşum.
  bu kafadaki güruhun çoğaldığı bir yerde yaşamaktan nefrete ediyorum.
 4. buna da uygulanacaksa desteklediğim öneri.
 5. kuvvetle muhtemel anteplidir.
 6. benden de çirkinmiş. olum nasıl nasıl izlediniz lan bunu?
  bir ara duygusallaştı ve ağlamasın diye dua ettim içimden. çünkü çirkinler ağlayınca daha da çirkin oluyor. kendimden biliyorum.

  e be güzel kardeşim ben borçlar altında ezilip ses çıkarmıyorken bir bakmışım devlet elden gidiyor demeyi akıl ediyorsun etmesine de niye yok yere borçlar altında ezildiğini ve geçim sıkıntısı çekiyor oluşunu yadırğamıyorsun.

  çirkinsin ama bu ömür boyu köle gibi yaşamana sebep değil. *